Z legend dawnego Egiptu (MP3)

Z legend dawnego Egiptu
Wielu słuchaczy z pewnością wie, że fascynacja Bolesława Prusa starożytnym Egiptem zaowocowała wspaniałą powieścią historyczną zatytułowaną „Faraon”. Ale pierwszy utwór, który autor stworzył, sięgając do historii tego fascynującego kraju, a zarazem pierwsza nowela o tematyce historycznej w dorobku Prusa to „Z legend dawnego Egiptu”.

Przygotowany przez wydawnictwo Promatek audiobook to kolejne nagranie w serii „Biblioteczka ucznia. „Z legend dawnego Egiptu” rzadziej jest wybierane przez nauczycieli języka polskiego jako obowiązkowa lektura szkolna. Wybór pada częściej na inne utwory Prusa, na przykład „Antka”, „Kamizelkę” czy „Katarynkę”. Również te tytuły dostępne są jako audiobooki w „Biblioteczce ucznia”.

Wszystkie nagrania ukazały się w znakomitej aktorskiej interpretacji Waldemara Cudzika. Dzięki temu, że teksty odczytał profesjonalista, odbiorcy mogą skoncentrować się na emocjach bohaterów noweli i swoich, niezwykłym klimacie, jaki towarzyszy wydarzeniom i, zamykając oczy podczas słuchania, udając się do krainy wyobraźni, wybrać się do starożytnego Egiptu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Z legend dawnego Egiptu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.