Z głowy (MP3)

Z głowy
Wybitne dzieło, wybitna interpretacja

Niezwykła autobiografia pisarza i dramaturga we wspaniałej interpretacji Piotra Fronczewskiego.

Audiobook zabiera nas w podróż, którą sam Głowacki przebył, wyjeżdżając z Polski i przez Londyn, udał się wreszcie do Nowego Jorku, w którym spędził 20 lat.

Opowieść człowieka, który odniósł międzynarodowy sukces, ale z pasją i humorem opowiada nie tylko o tym, także o burym PRLu, życiu biednego emigranta, czasach młodości, gdy miał jeszcze zamiar zostać aktorem.

Wypełniona anegdotami o znanych osobach, pełna zabawnych, ale przede wszystkim szczerych relacji z różnych etapów życia Głowackiego, brawurowo przeczytana przez Fronczewskiego historia, która – choć wydarzyła się naprawdę – mogłaby stanowić materiał na znakomitą powieść.

To niejedyna publikacja Janusza Głowackiego w wersji audio. Dostępne są również jego utwory związane ze znanymi postaciami - „Good night Dżerzi”, czyli fabularyzowana biografia Jerzego Kosińskiego i „Przyszłem, czyli jak pisałem scenariusz o Lechu Wałęsie dla Andrzeja Wajdy”, powieść „Ostatni cieć”, eseje „Jak być kochanym” oraz zbiór opowiadań „Sonia, która za dużo chciała”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Z głowy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.