Z dobrą nowiną (MP3)

Z dobrą nowiną
Niedziela sprzyja odpoczynkowi. Można się w taki dzień, wolny od pracy, szkoły i obowiązków, wybrać na przykład nad wodę. Ale łatwo też w taki wolny dzień o czymś zapomnieć.

O niedzieli, odpoczynku i zapominaniu opowiada kolejna historyjka stworzona przez Tadeusza Rucińskiego w niezwykłej serii nagrań.

Audiobook „Z dobrą nowiną” to opowieść również o pewnej dziewczynce, która poruszała się na wózku i zastanawiała, czy są niepełnosprawne aniołki. I jak to jest, gdy ktoś na wózku ma pójść do nieba.

Posłuchajcie tej niezwykłej, ciepłej, pogodnej opowieści, która skradła już mnóstwo serc. Nie tylko dziecięcych, z myślą o których była tworzona, ale również tych całkiem dorosłych.

Cały cykl to takie pełne humoru, a jednocześnie mądrości historie, dzięki którym dowiadujemy się, jak ważna jest wspólna rozmowa. Nagrania pozwolą wiele zrozumieć o dostrzec słuchaczom w każdym wieku.

„Z dobrą nowiną” i inne historie Tadeusza Rucińskiego w wersji audio ukazały się w interpretacji autora i Agnieszki Żuber.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Z dobrą nowiną" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.