Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu (Okładka miękka)

Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu

Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku
  • razem z bohaterami przeżyjesz niezwykłą przygodę
  • odkryjesz tajemnice, które skrywa wszechświat

Kup na prezent
Pierwszy tom sagi powieściowej spod znaku fantastyki, science fiction i powieści drogi. Główny wątek Strun czasu stanowią zmagania niewielkiej średniowiecznej społeczności przeniesionej przypadkowo i bezpowrotnie w okres paleolitu środkowego. Słowiańscy wieśniacy trafiają w czasy, gdy po ośnieżonych równinach dzisiejszej Europy wędrowały olbrzymie stada reniferów, wielkie jak góry mamuty, tabuny dzikich koni i ciągnące w ślad za nimi drapieżniki.

W tym – prymitywni łowcy, dla których polowanie nie było sportem, ale walką o przetrwanie, i którzy równie często występowali w roli myśliwego co ofiary. Wraz z mieszkańcami wioski w przeszłość zostaje przeniesiony niewielki oddział wikingów, najemników, których Thor wystawił na najcięższą próbę w drodze do Walhalli. To głównie oczami ich wodza Eryka obserwujemy toczące się wydarzenia. A wraz z nami widzami są ludzie z... przyszłości.
Bowiem w tle tej pasjonującej historii toczy się inna i nie tylko ci temporalni podróżnicy, ale cała ludzkość – co tam ludzkość – cały wszechświat „staje” na krawędzi zagłady.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.