XSCAPE

XSCAPE
Nowy studyjny album Michaela Jacksona Xscape z niepublikowanymi nagraniami Króla Popu, zarejestrowanymi między 1983 a 1999 rokiem. Wszystkie utwory z archiwów Jacksona zostały delikatnie ‘uwspółcześnione’ zachowując esencję i integralność z dotychczasową twórczością Jacksona przez takich twórców hitów, jak Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate, Jerome „Jroc” Harmon i John McClain.

Producentem wiodącym albumu jest L.A. Reid, szef należącej do Sony Music wytwórni Epic Records, który ostatecznie wybrał listę nagrań na płytę i dostarczył je wspomnianym producentom. Efektem jest 8 zupełnie nowych nagrań, w tym pierwszy singiel „Love Never Felt So Good” promujący całe Wydawnictwo. Pierwotnie nagrany w 1983 roku z Paulem Anką utwór jest "magiczną kombinacją oryginalnej i nowoczesnej produkcji" zachowującą analogowy klimat wczesnych lat 80-tych, ale brzmiący współcześnie dzięki nowo dodanym disco-soulowym elementom. Cytując USA Today, jest to “stara szkoła i wywołujące mrowienie smyki, przywodzące na myśl wczesne produkcje Jacksona z Quincy Jonesem”.

Album ukazuje się w wersji standardowej a także dwóch wersjach deluxe (CD z dodatkowymi 9 utworami – w tym ‘Love Never Felt So Good’ w duecie z Justinem Timberlake’m – oraz DVD z filmem dokumentalnym o powstawaniu płyty ‘Xscape’) - jednej z elegancką obwolutą typu O-card, a drugiej ze specjalnym plakatem stworzonym na tę okazję przez artystę i przyjaciela Michaela Jacksona – Mr. Brainwasha.

Lista utworów:
1.Love Never Felt So Good
2.Chicago
3.Loving You
4.A Place With No Name
5.Slave To The Rhythm
6.Do You Know Where Your Children Are
7.Blue Gangsta
8.Xscape

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"XSCAPE" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.