X - Deluxe Edition (CD)

X - Deluxe Edition

X - Deluxe Edition (CD)

Ed Sheeran

Oferta specjalna -15%

Ed Sheeran

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • odkryjesz niezwykłą twórczość Eda Sheerana
 • wciągniesz się w melancholijnie-romantyczny nastrój
 • lubisz oryginalne połączenia gatunków muzyki

Kup na prezent
 • Po świetnie przyjętym debiucie „+” z 2011 roku, Ed Sheeran wydaje kolejną płytę. Album nosi tytuł „x” i odsłania jeszcze bardziej dojrzałe oblicze utalentowanego 23-latka.

  Ed Sheeran to wokalista, który nie potrafi usiedzieć spokojnie na miejscu. Nową płytę nagrywał w najróżniejszych lokalizacjach rozproszonych po całym świecie. W pracach nad „x” muzyka wsparli m.in. Rick Rubin, (Eminem, Jay-Z, Red Hot Chilli Peppers), Pharrell Williams (Daft Punk, Robin Thicke, N.E.R.D), Benny Blanco (Rhianna, Wiz Khalifa), Jeff Bhasker (Alicia Keys, Jay-Z), Johnny McDaid (Snow Patrol) i Jake Gosling (odpowiedzialny za produkcję albumu „+”).

  Otwierający krążek „One” to jednocześnie pierwszy kawałek, który został napisany na płytę „x”. Piosenka powstała podczas trasy koncertowej po Australii w 2011 roku i stanowi swoisty łącznik pomiędzy nowym i starym wydawnictwem. Po takim wstępie napisanie kolejnych kawałków przyszło 23-latkowi z zaskakującą łatwością.

  Na wersji deluxe płyty znajduje się również kawałek „I See Fire” napisany na ścieżkę dźwiękową do filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga”.
 • 1. One
  2. I'm a Mess
  3. Sing
  4. Don't
  5. Nina
  6. Photograph
  7. Bloodstream
  8. Tenerife Sea
  9. Runaway
  10. The Man
  11. Thinking Out Loud
  12. Afire Love
  13. Take It Back
  14. Shirtsleeves
  15. Even My Dad Does Sometimes
  16. I See Fire

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"X - Deluxe Edition" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.