Wyspa skarbów (MP3)

Wyspa skarbów
Przygoda, którą każdy miłośnik morskich wypraw chciałby przeżyć

Teraz, dzięki audiobookowi możemy wybrać się w niezwykłą podróż, której cel jest niezwykły. Ale czy możliwy do zrealizowania? Odpowiedź znajdziecie, słuchając niniejszego nagrania.

Poznajcie pasjonujące losy załogi, która chce odnaleźć legendarny skarb piratów. Wyprawa będzie wyprawa będzie obfitowała w niebezpieczeństwa i choć wielu ma nadzieję na sukces, morze potrafi być kapryśne i nie dla wszystkich jest łaskawe.

Posłuchajcie nagrania z adaptacją jednej z najwspanialszych powieści przygodowych i podróżniczych, niekwestionowanej klasyki literatury. Oto audiobook „Wyspa skarbów” - opowieść stworzona blisko 150 lat temu przez Roberta Louisa Stevensona. Mimo że upłynęło już tyle lat od momentu opowiedzenia tej historii po raz pierwszy, „Wyspa skarbów” nadal należy do ulubionych opowieści młodzieży. Równie chętnie sięgają po niż twórcy różnego typu adaptacji. Była już filmowana, przenoszona na scenę. Wersja audio wspaniale pobudzi wyobraźnię i pozwoli poznać tekst Stevensona w znakomitym wykonaniu Pawła Kutnego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wyspa skarbów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.