Wyprawa asów (Okładka miękka)

Wyprawa asów

Wyprawa asów (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to zbiór opowiadań czołowych pisarzy gatunku
  • uwielbiasz George R.R. Martina
  • to kolejna część cyklu "Dzikie Karty"
Kup na prezent

Jak wyglądałby nasz świat, gdyby w pełnym burzliwych wydarzeń XX wieku naprawdę żyli superbohaterowie i łotry o nadludzkich możliwościach?

 

Czterdzieści lat po pojawieniu się wirusa dzikiej karty Światowa Organizacja Zdrowia postanawia wysłać misję złożoną z asów, dżokerów, polityków i dziennikarzy. Misja zbada, jak kraje radzą sobie z wirusem, który zmienił oblicze ludzkości. Ekipą kieruje Gregg Hartmann, senator o prezydenckich aspiracjach, ukrywający w rękawie niebezpiecznego asa. Towarzyszy mu grupa, w której skład wchodzą niektórzy z najpopularniejszych bohaterów serii - doktor Tachion, asowie Sokolica i Złoty Chłopiec oraz dżokerzy Poczwarka, Troll i Ojciec Kałamarnica.

 

Od dżungli Haiti i Peru po burzliwą scenę polityczną Egiptu, od klasztoru w Japonii po ulice największych metropolii Europy bohaterowie ujrzą wiele niezwykłych rzeczy. Niektórym dzikim kartom oddaje się cześć jako bogom, a pewne wydarzenia wydają się spełnieniem przepowiedni sprzed stuleci, która wywrze trwały wpływ na przyszłość całego świata...

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wyprawa asów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.