Wypominków ciąg dalszy (MP3)

Wypominków ciąg dalszy
Kolejny audiobook z esejami Joanny Siedleckiej o charakterze biograficznym.

Również tym razem autorka sięga po życiorysy pisarzy. Po świetnie przyjętych publikacjach na temat życia i twórczości Witolda Gombrowicza oraz Witkacego, tym razem postanowiła opowiedzieć o losach tych pisarzy, którzy z biegiem lat odchodzą w zapomnienie.

W audiobooku usłyszymy niezwykłe historie, również wiele nowych faktów z życia nieżyjących już, takich literatów jak: Kornel Makuszyński, Jan Lechoń, Maciej Słomczyński, Jerzy Krzysztoń, Małgorzata Hillar, Barbara Sadowska, Andrzej Brycht, Stanisław Grochowiak i Krzysztofa Mętraka, Kazimiera Iłłakowiczówna, Stanisław Cat-Mackiewicz, Jarosław Iwaszkiewicza, Stefania Tuwimowa, Tadeusz Dołęga-Mostowicz, Zofia Kossak, Melchior Wańkowicz, Leopold Tyrmand.

17 tekstów, w których Joanna Siedlecka opowiada nie tylko o pisarzach i poetach, ale również nakreśla doskonale historyczne tło życia i twórczości tych postaci.

Niezwykły audiobook dla miłośników literatury, interesujących biografii i tajemnic przeszłości.

W wersji audio ukazał się również pierwszy tom zbioru wspomnień o polskich pisarzach „Wypominki”.
Joanna Siedlecka (ur. 1949) jest eseistką i reportażystką. Ukończyła Wydział Psychologii i Pedagogiki oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Była studentką Ryszarda Kapuścińskiego, z którym również współpracowała.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wypominków ciąg dalszy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.