Wynajęty człowiek (MP3)

Wynajęty człowiek
Wizja, która prześladuje sceptyków sztucznej inteligencji. W opowiadaniu Marka Branieckiego, które zostało nagrodzone Złotą Sepulką, a teraz również wydane jako audiobook, usłyszymy o losie naukowca zaatakowanego przez komputer, który sam skonstruował.

Niedługie nagranie nie tylko opowiada ciekawą historię, wykorzystując oryginalną fabułe, ale także pozostawia pole do wyobraźni i stawia ważne w naszych czasach pytania o to, jak w niedalekiej przyszłości będziemy żyć otoczeni przez maszyny, które przejmą większość ludzkich aktywności.

Polecamy audiobook nie tylko fanom science fiction, ale również tym, którzy być może noszą w sobie obawy związane z taką sytuacja.

W wersji audio dostępne są również inne utwory Marka Branieckiego, opowiadania i powieści, które nawiązują do fikcji naukowej. Ci, którym spodobało się nagranie „Wynajęty człowiek”, mogą posłuchać również „Głowy Kassandry”, „Karlgoro godzina 18:00” oraz „Ziarna Kirliana”. Wszystkie w niezwykle interesujący sposób zinterpretował Paweł Straszewski.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wynajęty człowiek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.