Wyjście z cienia (MP3)

Wyjście z cienia
Janusz A. Zajdel nie tylko opowiadał historie. Wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek sięgnęli choćby po jedną jego powieść w wersji drukowanej lub dźwiękowej.

Jego opowieści słucha się znakomicie, mają wartka akcję, interesujące postaci i przemyślaną, często wielowątkową fabułę. Ale tym, co wyróżnia pisarstwo Zajdla jest stawianie pytań. Czasami nie wprost, ale w formie niedopowiedzeń, ciekawych rozwiązań i postawieniu akcentu na te elementy historii, które mają skłonić odbiorce do refleksji na tematy dotyczące przyszłości ludzkości.

Choć jego książki traktują o przyszłości, budują kolejne wizje obecności ludzi w kosmosie, kontaktu z innymi cywilizacjami, trudno tę twórczość oderwać od czasów, w których żył sam autor.

Tym bardziej zachwyca „Wyjście z cienia”, w którym autor stawia pytanie o przyszłość społeczeństwa, w którym kontrola przychodzi z zewnątrz.

To pytanie nie tylko o samostanowienie, ale także o wolność myśli i dobrowolny wybór reguł funkcjonowania.

Audiobook przez miłośników twórczości Zajdla uważany jest za jeden z najważniejszych tytułów w jego twórczym dorobku. Wersję audio „Wyjścia z cienia” prezentuje Piotr Warszawski.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wyjście z cienia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.