Wybrani (Okładka miękka)

Wybrani

Wybrani (Okładka miękka)

Oferta specjalna -26%
5.00 / 1 głosów

Świat Allie legł w gruzach. Jej ukochany brat zaginął, a ona została aresztowana – kolejny raz. Rodzice podejmują desperacką decyzję o wysłaniu dziewczyny do elitarnej szkoły z internatem. Akademia Cimmeria nie jest jednak zwyczajną szkołą. Panują tu dziwne zasady, a uczniowie to w większości bogate dzieci wpływowych rodziców. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, Allie zaczyna rozumieć, że Akademia Cimmeria skrywa mroczny sekret.

Czy w jego odkryciu pomoże dziewczynie przystojny Sylvain?
A może outsider Carter?
Jaką tajemnicę kryje historia rodziny dziewczyny?
Kim tak naprawdę jest Allie?

Wybrani to pierwsza część bestsellerowej sagi. Książka jest skazana na sukces, przepis na niego doskonale zna brytyjska redaktorka „Wybranych”, która odkryła również Stephenie Meyer (autorkę kultowego „Zmierzchu”).

Dotychczas prawa do wydania „Wybranych” zostały sprzedane do 18 krajów.
 • 26 maja 2015 annie28,

  Do samego końca nie wiedziałam czego mam się spodziewać

  "Wybrani" to niesamowicie przyjemna lektura. Czułam się częścią tej historii. Razem z bohaterami przeżywałam pełne niebezpieczeństw zdarzenia i cieszy... czytaj >
  "Wybrani" to niesamowicie przyjemna lektura. Czułam się częścią tej historii. Razem z bohaterami przeżywałam pełne niebezpieczeństw zdarzenia i cieszyłam się z ich sukcesów. Autorka odkrywa wszystkie tajemnice powoli przez, co nie można się doczekać kolejnych wydarzeń. To jedna z moich ulubionych serii. :)

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1