Wybór nowel - Katarynka (MP3)

Wybór nowel - Katarynka
„Katarynka”, „Milknące głosy”, „Z legend dawnego Egiptu” oraz „Powracająca fala” - cztery nowele mistrza gatunku, Bolesława Prusa. Niektóre należą do absolutnej klasyki, od lat są w kanonie lektur szkolnych, inne nieco zapomniane, stanowią jednak przykład znakomitych opowieści w bogatym twórczym dorobku autora.

Po nagranie mogą sięgnąć osoby, które akurat omawiają któryś z powyższych utworów w ramach lekcji języka polskiego. To przyjemny i praktyczny sposób, aby zapoznać się z treścią lektury, robiąc w tym samym czasie coś jeszcze.

Z drugiej strony, audiobooki to od kilku lat fantastyczny sposób również na to, aby przypomnieć sobie ulubione książki, sięgnąć po te utwory, na które niegdyś nie wystarczyło nam czasu. Wersja dźwiękowa pozwoli uzupełnić braki w lekturze lub zapoznać się ponownie z treścią, która z pewnością na niejednym słuchaczu zrobi olbrzymie wrażenie.

Polecamy również inny audiobook z serii przygotowanej przez wydawnictwo Aleksandria. W interpretacji marka Walczaka dostępne są też trzy inne nowele Prusa w wersji audio, które ukazały się w tomie „Wybór nowel – Antek”.

Audiobook zawiera nagrania nowel:

1. Katarynka

2. Milknące głosy

3. Z legend dawnego Egiptu

4. Powracająca fala

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wybór nowel - Katarynka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.