Wszystkie stare noże (do pobrania)

Wszystkie stare noże

Wszystkie stare noże (do pobrania)

Oferta specjalna -12%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz prozę Olena Steinhauera
  • to doskonała powieść sensacyjna
  • szukasz ambitnej i wartościowej książki
Kup na prezent
  • Watermark

Sześć lat temu grupa terrorystów porwała ponad stu zakładników. Próba ich odbicia skończyła się katastrofą.

 

Tragedia rozegrała się na oczach wiedeńskiej delegatury CIA, która zbierała dane od informatorów i analizowała bieżące fakty, również te przekazywane od agenta lecącego porwanym samolotem. Kiedy wszystko wyszło na jaw, pojawiło się pytanie: czy ktoś zdradził tożsamość agenta i w jaki sposób to zrobił?

 

Dwoje pracujących w Wiedniu oficerów prowadzących, Henry Pelham i Celia Harrison, było wtedy kochankami. W tym samym czasie, kiedy rozgrywał się dramat zakładników, Celia postanowiła odejść z pracy. Wyszła za mąż, urodziła dzieci i do dziś prowadzi zwykłe życie nad oceanem. Henry, który wciąż jest oficerem, wybiera się do Kalifornii, żeby spotkać się z Celią jeszcze raz. Być może chce rozgrzebać przeszłość, a może raz na zawsze się od niej uwolnić.

 

Jedno jest pewne – oboje nie potrafią zapomnieć o tym, co się stało. Dręczy ich pyatnie, kto zdradził agenta i jaką rolę wtedy odegrali.

 

Wszystkie stare noże to jak dotąd najbardziej subtelna, najinteligentniejsza i najbardziej wstrząsająca powieść Olena Steinhauera, autora z listy bestsellerów „New York Timesa”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wszystkie stare noże" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.