Wszyscy gracze są głupcami – 20 felietonów o popkulturze (do pobrania)

Wszyscy gracze są głupcami – 20 felietonów o popkulturze

Wszyscy gracze są głupcami – 20 felietonów o popkulturze (do pobrania)

Nazwanie książki „Wszyscy gracze są głupcami” to świadoma prowokacja, ale jednocześnie tytuł otwierającego ją felietonu. Tekst ten poświęcony jest mało znanej, a zarazem niesamowicie trudnej grze The Fool’s Errand. W środku znajdziecie też 19 innych artykułów traktujących o różnych aspektach popkultury – od rozważań nad długością kampanii w Call of Duty, przez psychoanalizę postaci Batmana czy anegdoty z życia braci Nolan, aż po poradnik jak przeżyć na Comic-Conie w San Diego.

Jesteśmy szczególnie dumni z autorów felietonów, którzy zdecydowali się z nami współpracować – ekspertów od gier wideo, literatury, kinematografii czy komiksów, których nazwiska z pewnością znacie także z innych mediów. Publikacja, której kartę teraz przeglądacie stanowi subiektywny wybór najlepszych spośród ponad 800 tekstów opublikowanych na łamach cdblog.pl od grudnia 2013 do marca 2015. Ponadto dożyliśmy do nich kilka nowych, przygotowanych specjalnie na potrzeby e-booka. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu.

Życzę miłej lektury,
Mikołaj Dusiński
Redaktor naczelny cdblog.plW ebooku „Wszyscy gracze są głupcami” znajdziecie 20 tekstów o różnych aspektach popkultury autorstwa doświadczonych ekspertów. Oto oni: Ponadto każdy z tekstów ozdobiony został ilustracjami stworzonymi na potrzeby ebooka przez Daniela Chmielewskiego (danielchmielewskicomics.blogspot.com).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wszyscy gracze są głupcami – 20 felietonów o popkulturze" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.