Wszechświaty (Okładka miękka)

Wszechświaty

Wszechświaty (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%
3.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Według teorii wieloświatów, istnieje nieskończona liczba światów, jak i nieskończone są możliwości naszego w nich istnienia. Przypuszcza się, że te rzeczywistości nie komunikują się wzajemnie. Alex mieszka w Mediolanie, a Jenny w Melbourne. Cienka nić od zawsze wiąże losy tych dwojga – telepatyczne rozmowy, które odbywają bez uprzedzenia, w stanie nieświadomości. Aż do chwili, gdy zdecydują się na spotkanie i odkrycie prawdy, która całkowicie zmieni ich egzystencję, niszcząc wszelkie pewniki świata, w którym żyją.
 • 4 kwietnia 2015 TotallBookNerd7,

  ciekawa koncepcja naszego współczesnego świata

  Książka opowiada o dwójce nastolatków- Jenny i Alexie, którzy od trzech lat rozmawiają ze sobą za pomocą... swoich umysłów. To nie byłoby jeszcze aż ... czytaj >
  Książka opowiada o dwójce nastolatków- Jenny i Alexie, którzy od trzech lat rozmawiają ze sobą za pomocą... swoich umysłów. To nie byłoby jeszcze aż tak zadziwiające gdyby nie fakt, że dodatkowo żyją... w kompletnie innych wymiarach. Żeby się spotkać muszą więc przejść przez wiele związany z tym... trudności. Zdecydowanym plusem fabuły jest zaskoczenie, dzieje się tyle i w tak szybkim tempie, że w pewnym momencie nie mogłam się już połapać i szczerze przyznam, że miałam w pewnym momencie problem ze zrozumieniem toku myślenia bohaterów, kiedy rozwiązywali kolejne tajemnice swoich umysłów.

3.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1