Wstrząs (Okładka miękka)

Wstrząs

Wstrząs (Okładka miękka)

Oferta specjalna -9%

Joanna Meissner i Deborah Cochrane, serdeczne przyjaciółki i doktorantki na Uniwersytecie Harvarda, znajdują intrygujące ogłoszenie w uczelnianej gazecie. Klinika Niepłodności Wingate'a oferuje astronomiczne honoraria zdrowym i atrakcyjnym studentkom, które zgodzą się być dawczyniami komórek jajowych. Dziewczyny decydują się na to, lecz po zabiegu szybko opuszczają teren kliniki, która budzi w nich niemiłe skojarzenia z obozem koncentracyjnym i zamczyskiem hrabiego Draculi.

Półtora roku później, po powrocie z długiego pobytu w Wenecji, Joanna i Deborah postanawiają się dowiedzieć, jaki los spotkał ofiarowane przez nie komórki jajowe. Niczego nie mogą ustalić drogą legalną, zatem uciekają się do podstępu. Pod fałszywymi nazwiskami –oraz po zmianie wyglądu i stylu - zdobywają pracę w klinice. Nie wiedzą jeszcze, że prawda o działalności tej instytucji okaże się przerażająca i że czeka je niejeden wstrząs...

Robin Cook, mistrz thrillerów medycznych, zyskał sławę już dzięki swej debiutanckiej powieści Coma, zekranizowanej przez Michaela Crichtona. Opublikował także m.in. bestsellery, jak Epidemia, Napad, Czynnik krytyczny, Marker czy Oślepienie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wstrząs" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.