Wspólne Odkrywanie Świata. Dla ojców dzieci w wieku szkolnym. (MP3)

Wspólne Odkrywanie Świata. Dla ojców dzieci w wieku szkolnym.
Czy wiesz, jak bogaty jest świat Twojego dziecka? Czy Twoje dziecko zna Twój świat? Dziewczynki i chłopcy w wieku szkolnym chcą poznawać, uczyć się i odkrywać. I robić to razem… z tatą.

Dowiedz się:

- jak godzić rolę ojca z pracą zawodową,

- kiedy działać a kiedy zachować spokój,

- co niszczy a co buduje trwałą więź z dzieckiem,

- czego potrzebują z Twojej strony dzieci w wieku szkolnym.

Przygotuj się na jedną z najwspanialszych przygód w swoim życiu. Odkryj wspólnie z dzieckiem świat, jakiego razem nie znaliście!

Ken Canfield jest autorem bestsellerowych książek na temat ojcostwa, założycielem National Center for Fathering w USA a jednocześnie ekspertem Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net. Jest także ojcem pięciorga dzieci. Dzięki temu jego publikacje zawsze pełne są praktycznych porad i rzeczowych wskazówek wypływających zarówno z osobistego doświadczenia, jak i ze spotkań przeprowadzanych rokrocznie z tysiącami ojców.

Porady te, przeplatane barwnymi anegdotami, przekazuje w audiobooku Krzysztof Ziemiec – popularny dziennikarz, prezenter Wiadomości TVP1, autor programu „Niepokonani” a jednocześnie tata trojga dzieci (w tym dwojga w wieku szkolnym). W 2008 r. Krzysztof Ziemiec uległ ciężkiemu poparzeniu, ratując swoje dzieci z pożaru. W tym roku otrzymał Tulipana – nagrodę przyznawaną z okazji Narodowego Dnia Życia.

Kupując audiobook Wspólne Odkrywanie Świata wspierasz Tato.Net – inicjatywę, która pomaga ojcom w rozwoju ich najważniejszej kariery.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wspólne Odkrywanie Świata. Dla ojców dzieci w wieku szkolnym." wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.