World of Warcraft: Battle for Azeroth - Edycja Kolekcjonerska (PC)

World of Warcraft: Battle for Azeroth - Edycja Kolekcjonerska

World of Warcraft: Battle for Azeroth - Edycja Kolekcjonerska (PC)

4.00 / 6 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz potyczki z innymi graczami
 • uwielbiasz World of Warcraft
 • to wspaniałe wydanie kolekcjonerskie
 • aktywacja Battle.net

Uwaga!

Produkt nie zawiera abonamentu, należy go zakupić oddzielnie.
GRA WYMAGA STAŁEGO POŁĄCZENIA Z INTERNETEM. Wymaga rejestracji w usłudze Battle.net oraz posiadania konta Battle.net. Wymaga posiadania gry World of Warcraft oraz dodatków Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor i Legion. Do uruchomienia gier wymagane jest posiadanie aktywnego abonamentu opłaconego kartą kredytową lub kartą pre-paid. Gra przeznaczona do działania wyłącznie na europejskich serwerach.
 • PC
 • angielska, polska
 • 14-08-2018
 • klucz produktu
 • cdp.pl
 • Blizzard Entertainment
 • aktywacja Battle.net

Ten ogromny świat czeka na ciebie!

 

Świat Azeroth zapłacił straszliwą cenę za powstrzymanie apokaliptycznego pochodu płonącej krucjaty demonicznego Legionu. Rany odniesione przez planetę w ostateczniej konfrontacji z Sargerasem potrzebują czasu, by się zabliźnić, ale znacznie trudniejsze może się okazać odbudowanie zniszczonego zaufania między Hordą a Przymierzem. W dodatku Battle for Azeroth upadek Płonącego Legionu zapoczątkowuje serię tragicznych w skutkach wydarzeń, które na nowo rozpalają konflikt leżący u źródła sagi Warcraft. Rozpoczyna się nowa wojna, a bohaterowie Azeroth muszą wyruszyć na epicką wyprawę, by zwerbować nowych sojuszników i wygrać w wyścigu o dostęp do nowych, potężnych zasobów. Czempioni Hordy i Przymierza stają w obliczu konieczności walki na kilku frontach, aby przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej frakcji i zadecydować o tym, kto pokieruje losami świata ku niepewnej przyszłości. W boju – od aren, poprzez pola bitew, aż do rozległych stref PvP i potyczek w otwartym świecie – wszędzie walczyć możesz o sławę bohatera!

 

 

Uzyskaj wczesny dostęp do sprzymierzonych ras

 

Kup dodatek Battle for Azeroth w przedsprzedaży, aby jak najszybciej rozpocząć misję rekrutowania nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Bohaterowie Hordy mogą poprosić o wsparcie taurenów z Wysokiej Góry oraz Dzieci Nocy, zaś czempioni Przymierza staną ramię w ramię ze świetlistymi dranei oraz elfami Pustki.

 

 

Odkryj dwie legendarne krainy

 

Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić mieszkańców do walki o wspólny cel. Wykonywanie zadań pozwoli ci osiągnąć nowy maksymalny poziom doświadczenia (120) i nadal rosnąć w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i nie tylko.

 

 

 

Ruszaj na Front

 

Wojenny Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach PvE.

 

 

Nasyć swój pancerz potęgą tytanów

 

Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.

 

 

Awansuj postać na poziom

 

110 Rzuć się w samo serce konfliktu między Hordą a Przymierzem i przygotuj się na walkę o przetrwanie na pierwszej linii.

 

Neverwinter Nights - Enhanced Edition

 

Edycja Kolekcjonerska zawiera:
- Klucz do gry World of Warcraft – Battle For Azeroth
- Cyfrową ścieżkę dźwiękową
- Książkę „Elegy And A Good War” z podwójną okładką
- Dwustronny Znak Sojuszu
- Epicką cyfrową zawartość dodatkową dla gier: Hearthstone, Starcraft 2, Heroes of the Storm oraz Overwatch

 

 

 • PC
 • angielska, polska
 • 14-08-2018
 • klucz produktu
 • cdp.pl
 • Blizzard Entertainment
 • aktywacja Battle.net
 • 21 sierpnia 2018 hubert943,

  Czas na przemyślenia dotyczące klientów

  Pierwszy raz zamawiając tutaj preorder chyba będzie moim ostatnim zamówieniem , ponieważ nie spodziewałem się takiej sytuacji żebym musiał osobiście p... czytaj >
  Pierwszy raz zamawiając tutaj preorder chyba będzie moim ostatnim zamówieniem , ponieważ nie spodziewałem się takiej sytuacji żebym musiał osobiście pisać w sprawie zamówienia , gdzie wysyłka miała zacząć się 13 i był problem z wysyłką , ani jednej wiadomości nawet nie otrzymałem :/ , więc następnym razem niech sklep weźmie się w garść , żeby takich wpadek nie było . Co do produktu wszystko jest ok bez zastrzeżeń .
  17 sierpnia 2018 wojttek98,

  3/5

  Przesyłkę odebrałem 16 sierpnia, produkt lekko uszkodzony (lewy górny róg)
  Przesyłkę odebrałem 16 sierpnia, produkt lekko uszkodzony (lewy górny róg)
  16 sierpnia 2018 catek,

  Produkt super, ale sklep dużo gorzej

  Jak można tak zepsuć premierę(?). Nie mogę polecić tego sklepu do zakupów produktów przedpremierowych. Premiera 13 a ja odbieram produkt 16 zaraz jak ... czytaj >
  Jak można tak zepsuć premierę(?). Nie mogę polecić tego sklepu do zakupów produktów przedpremierowych. Premiera 13 a ja odbieram produkt 16 zaraz jak tylko dostałem informacje o możliwości odbioru. Nie wiem czy sklep zdaje sobie sprawę jaką krzywdę wyrządza swoim klientom. Brak poważnego podejścia ze strony sklepu.
 • 16 sierpnia 2018 Azzaroth,

  Nie po raz pierwszy

  Już nie po raz pierwszy sklep się popisał brakiem wysłania preordera. A teraz to jeszcze w ogóle lecą z klientem na cienko, nie odpowiadając na nic, a... czytaj >
  Już nie po raz pierwszy sklep się popisał brakiem wysłania preordera. A teraz to jeszcze w ogóle lecą z klientem na cienko, nie odpowiadając na nic, ani nie podając żadnej informacji
  16 sierpnia 2018 OlmerPL,

  To kiedy wysyłka?

  Premiera już była, informacji o paczce nie ma. Status zamówienia nadal "w realizacji"
  Premiera już była, informacji o paczce nie ma. Status zamówienia nadal "w realizacji"
  13 sierpnia 2018 BrajanNosal4465,

  Ja

  Kiedy to wyslecie do Chu**?
  Kiedy to wyslecie do Chu**?

4.00

Na podstawie 6 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1