Wolfenstein Youngblood Edycja Deluxe (PC) klucz Bethesda.net

Wolfenstein Youngblood Edycja Deluxe (PC) klucz Bethesda.net

Wolfenstein Youngblood Edycja Deluxe (PC) klucz Bethesda.net

  • PC
  • 24-07-2019
  • klucz produktu
  • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
  • Bethesda Softworks

Jaki ojciec, takie córki! 

 

Wydanie Deluxe Edition zawiera:

 

 

- Buddy Pass pozwalający tobie i znajomemu przejść razem całą grę, nawet jeśli twój przyjaciel jej nie posiada
- Pakiet skórki cyborga

 

 

Wolfenstein: Youngblood to pierwsza współczesna kooperacyjna przygoda w świecie Wolfensteina.

Dziewiętnaście lat po wydarzeniach przedstawionych w Wolfenstein II B.J. znika po misji w okupowanym przez nazistów Paryżu. Pora, by zaprawione wieloletnim treningiem pod okiem zahartowanego w boju ojca bliźniaczki Jess i Soph ruszyły do akcji.

Zagraj ze znajomym lub w pojedynkę. Zdobywaj kolejne poziomy, eksploruj otoczenie i wypełniaj misje, by odblokować nowe zdolności, broń, gadżety i modyfikacje kosmetyczne, które pomogą ci dostosować rozgrywkę do własnego stylu gry oraz umożliwią zmianę wyglądu twojej postaci.

Wolfenstein: Youngblood to gra dająca graczom swobodę, jakiej w historii marki Wolfenstein jeszcze nie było. Rozgość się w bazie operacyjnej ruchu oporu zlokalizowanej głęboko w sercu paryskich katakumb i zaplanuj działania, które doprowadzą do upadku nazistowskiego reżimu.

 

 

 

Wolfenstein®: Youngblood™ to fikcyjna historia, której akcja rozgrywa się w alternatywnym świecie w latach 80. Nazwy, postacie, organizacje, miejsca oraz wydarzenia są fikcyjne albo przedstawione w fikcyjnych okolicznościach. Fabuła oraz zawartość gry w żaden sposób nie powinny być postrzegane jako usprawiedliwiające, zachęcające lub akceptujące wierzenia, ideologię, wydarzenia, zachowania czy czyny dokonane przez nazistowski reżim. Nie mają też na celu trywializacji jego zbrodni wojennych, zbrodni przeciwko ludzkości ani ludobójstwa.

© 2019 Bethesda Softworks LLC, oddział ZeniMax Media. MachineGames, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax oraz powiązane logo są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami handlowymi ZeniMax Media Inc. w USA i/lub innych państwach. Wolfenstein, id, id Software, id Tech i powiązane logo są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami handlowymi id Software LLC w USA i/lub innych państwach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2019 Bethesda Softworks. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

  • PC
  • 24-07-2019
  • klucz produktu
  • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
  • Bethesda Softworks

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wolfenstein Youngblood Edycja Deluxe (PC) klucz Bethesda.net" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.