Wojownik Rzymu część 5 Wilki Północy (Okładka twarda)

Wojownik Rzymu część 5 Wilki Północy

Wojownik Rzymu część 5 Wilki Północy (Okładka twarda)

Piąty tom przygód Balisty – najemnika na usługach Rzymu

Rok 263. Północne plemiona przypuszczają coraz śmielsze ataki na granice imperium rzymskiego. Balista na rozkaz cesarza Galiena wyrusza w swoją najbardziej niebezpieczną misję – ma, działając w ukryciu, zwrócić barbarzyńców ze stepu przeciwko sobie nawzajem. Są wśród nich Herulowie – Wilki Północy, najdziwniejsze i najbardziej wojownicze ze wszystkich koczowniczych plemion, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Podczas tej wyprawy ktoś morduje po kolei ludzi z jego otoczenia. Balista znajduje się w obcej krainie, wśród obcych ludów, ale czy to możliwe, aby największe zagrożenie czaiło się w jego własnej świcie?

„Epicka opowieść Sidebottoma zaczyna się od mrożącego krew w żyłach morderstwa, a potem jest już tylko lepiej i bardziej emocjonująco”. prof. Mary Beard, Uniwersytet w Cambridge

Harry Sidebottom wykłada historię starożytną na Uniwersytecie Oksfordzkim. Publikacjami na temat antycznego rzemiosła wojennego, sztuki klasycznej i historii kultury Imperium Romanum zdobył międzynarodowe uznanie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wojownik Rzymu część 5 Wilki Północy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.