WOJNA RUNÓW TOM 3 TRYLOGIA NORDYCKA (Okładka miękka)

WOJNA RUNÓW TOM 3 TRYLOGIA NORDYCKA

WOJNA RUNÓW TOM 3 TRYLOGIA NORDYCKA (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz zakończenie Trylogii Nordyckiej i odkryjesz tajemnice Ukrytego Ludu
  • wojna, intryga, szpiegostwo i fantasy w jednej książce
  • autor jest specjalistą od mitologii nordyckiej, o czym przekonasz się czytając tę książkę

Nordycka magia runów powraca, a wraz z nią Ukryty Lud, który strzeże dostępu i broni Króla Gór.


Wiosna 1940 roku. Podporucznik Wojciech Śnieżewski, drugi oficer polskiego niszczyciela ORP Grom, nie mógł przypuszczać, że zostanie wciągnięty w sam środek tajemniczej walki, którą rozgrywa między sobą dwóch badaczy runów: profesor Tritz, któremu towarzyszy oddział esesmanów przypominających potwory żywcem wyciągnięte z islandzkich sag, i sir Andrew Harrington, szef Sekcji D brytyjskiego wywiadu SIS. U wybrzeży miasta Narwik rozpoczyna się zbrojny konflikt, a zwycięstwo jednej ze stron może zadecydować nie tylko o odkryciu tajemnicy Króla Gór i przejęciu jego mocy, ale też wpłynąć na losy całej wojny.

 

Tymczasem podporucznik Wojciech Śnieżewski musi zmagać się nie tylko z wojenną zawieruchą, ale też z męczącymi go coraz bardziej wizjami śmierci. Nie przypuszcza, że jego moce okażą się kluczem do rozwikłania zagadki Ukrytego Ludu, którego misją jest obrona Króla Gór.


To wszystko w nowej, wojennej odsłonie III tomu Trylogii Nordyckiej, a dodatkowo prequelowe opowiadanie Czas bohaterów.

 

Marcin Mortka (ur. 1976 r. w Poznaniu)- Gawędziarz, marzyciel i pracoholik w jednym - rzadko kiedy udaje mu się przetrwać dzień bez napisania choć strony czegokolwiek. Pasjonat średniowiecznych krucjat, wielkich żaglowców epoki napoleońskiej i skandynawskich nastrojów, uwielbia kawę, podróżowanie oraz spokój pod każdą postacią. Jego największym skarbem jest rodzina. Nie znosi spieszenia się, uwielbia zapach wiatru i chciałby móc przesiedzieć każdą noc z książką. Na czas lata tradycyjnie staje się hobbitem - grzebie w ogródku, chodzi na bosaka, dużo je i starannie wystrzega się wszelkich przygód. Marzy o tym, by kiedyś napisać bajkę idealną, albo chociaż zostać kimś takim jak Tappi z Szepczącego Lasu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"WOJNA RUNÓW TOM 3 TRYLOGIA NORDYCKA" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.