Wojenny taniec ducha (CD)

Wojenny taniec ducha
St. James Hotel – w nowym składzie, z nową płytą, w dawnym – dobrym, alternatywnym brzmieniu. Istniejąca od dziewięciu lat grupa wraca na scenę z nowym materiałem.

22 stycznia 2018 roku ukaże się w oficjalnej sprzedaży druga płyta zespołu zatytułowana”Wojenny taniec ducha”. Płytę promuje teledysk o tym samym tytule, a na krążku znalazło się osiem utworów muzycznie mocno osadzonych w charakterystycznym dla zespołu stylu. St. James Hotel nie ukrywa swoich muzycznych fascynacji twórczością 16 Horsepower, Woven Hand oraz Black Rebel Motorcycle Club. Wydawnictwo jest efektem wspólnej pracy zespołu w warstwie brzmieniowej, natomiast teksty napisał Tomasz Pełczyński. St. James Hotel to obecnie trio – do wspomnianego autora tekstów i wokalisty dołączyli Michał Markowicz na gitarze basowej i Marek Wilczyński na perkusji.

St. James Hotel, na przestrzeni lat, miał zaszczyt występować zarówno przed klubową jak i festiwalową publicznością. Zespół można było usłyszeć m.in. na OFF Festivalu, Rawie Blues oraz Olsztyńskich Nocach Bluesowych, a także na Festiwalu im. Ryśka Riedla. Grupa została również dostrzeżona przez środowisko muzyczne, skąd liczne nagrody i wyróżnienia.

Lista utworów:
1. Burdelage
2. Wojenny taniec ducha
3. Dobre przesłanie
4. Wniebowzięci
5. Kalejdoskop
6. Wulkan
7. Nocny Kowboj
8. Czarownice

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wojenny taniec ducha" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.