Pan Samochodzik i Księga strachów (CD)

Pan Samochodzik i Księga strachów

Pan Samochodzik i Księga strachów (CD)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • odnajdziesz stary pamiętnik wojennego zbrodniarza
  • przeżyjesz fantastyczną przygodę
  • jesteś fanem Pana Samochodzika

Kolekcja "Mistrzowie słowa" to dzieła literackie w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów. Każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę aktora. Na płytach CD nagrane zostały książki audio w formacie MP3 według adaptacji Polskiego Radia. 21. wybitnych nazwisk, 21. wybitnych interpretacji.

Wystarczy tylko nacisnąć play na przenośnym odtwarzaczu, aby przenieść się w świat wymalowany słowami przez Twojego ulubionego aktora!

Pan Samochodzik i Księga strachów

Tytułowy bohater, pan Tomasz, tym razem poszukuje pamiętnika niemieckiego oficera z czasów II wojny światowej. Po raz kolejny towarzyszą mu trzej dzielni harcerze: Wiewiórka, Sokole Oko i Wilhelm Tell, a przeciwnicy jak zwykle są okrutni i bezwzględni. Kim oni są? Komu jeszcze zależy na odnalezieniu kompromitujących wyznań zbrodniarza wojennego? I kto pierwszy odnajdzie kryjówkę sprzed lat?

Przygody Pana Samochodzika to od kilkudziesięciu lat obowiązkowa lektura młodych wielbicieli sensacji. Już miliony czytelników doskonale znają dziwaczny samochód i jego właściciela - specjalistę od ratowania skarbów i rozwiązywania zagadek z przeszłości.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pan Samochodzik i Księga strachów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.