Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę (MP3)

Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę
Audiobook w znakomitej interpretacji Anny Romantowskiej.

Z przymrużeniem oka, celnie o relacjach męsko-damskich. Audiobook zawiera krótkie opowiastki z charakterystyką różnych typów kobiet i mężczyzn oraz ich wzajemnych stosunków. Nie ma tu mowy o wielkiej czy prawdziwej miłości, lecz raczej – jak to u Bakuły - trafna ocena czemu łączymy się w związki i kto z kim najczęściej się paruje. Zestawy karykaturalnych sytuacji i osób bawią. Przeglądamy się w tych tekstach jak w krzywym zwierciadle. Audiobook składa się z czterech części. Gra wstępna to krótki opis bohaterów, rodzaj przystawki przed obiadem, Katalog typów – dokładny opis najczęściej spotykanych męskich i żeńskich kochanków, Katalog usług – historyjki poświęcone temu, co się naprawdę dzieje w związkach i ofertom, jakie mamy dla płci przeciwnej, Księga ostrzeżeń – mapa raf i mielizn, na których najczęściej lądują nieostrożne, ufne kobiety określane mianem lasek.

Autorka nie oszczędza nikogo, ale proponuje także przykłady radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które zdarzają się w każdej relacji męsko-damskiej. Jednak przede wszystkim sugeruje, że czujność w każdym związku ma podstawowe znaczenie.

Pięćdziesiąt groszy z każdego sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazane na statutową działalność Fundacji Hanny Bakuły.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.