Włoski fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne (MP3)

Włoski fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne
  • Praca zbiorowa
  • 2 godz. 1 min.
  • EDGARD
  • Audioteka
  • Watermark
Najważniejsze w nauce języka obcego jest to, aby mówić

Z audiobookiem "Włoski fiszki mp3" poznasz praktyczne zwroty konwersacyjne, określone wyrażenia, idiomy i całe zdania ułatwiające porozumiewanie się. To zestaw 500 najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać. Zajęcia są pogrupowane w 19 lekcji tematycznych; specjalnie opracowany program pozwala na wygenerowanie gotowych playlist na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie. Nagrania są przygotowane przez native speakerów, co ułatwia nauczenie się prawidłowej wymowy. Ćwiczenia testowe pozwalają na powtarzanie materiału i sprawdzenie skuteczności nauki.

Fiszki MP3 to idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi!

Fiszki mp3 to program komputerowy oraz nagrania wraz ze zdaniami i tłumaczeniami z zestawu Włoski fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne. Są idealnym uzupełnieniem nauki z fiszkami drukowanymi. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!

Nagrania Fiszki MP3

Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening

Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem angielskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

Minimalne wymagania sprzętowe

Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit."

  • Praca zbiorowa
  • 2 godz. 1 min.
  • EDGARD
  • Audioteka
  • Watermark

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Włoski fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.