Wiosna na ulicy Czereśniowej (Okładka twarda)

Wiosna na ulicy Czereśniowej

Wiosna na ulicy Czereśniowej (Okładka twarda)

Oferta specjalna -34%
Kup na prezent
Wiosna zawitała wreszcie na ulicę Czereśniową! Oto kolejna część rozchwytywanej serii książeczek obrazkowych dla dzieci autorstwa Rotraut Susanne Berner, przedstawiająca dalszy ciąg wydarzeń i losy postaci znanych z poprzednich publikacji – „Wiosna na ulicy Czereśniowej” to świetna, rozwijająca zabawa na wiele godzin, pełna humoru, śmiechu i historii, które tylko czekają, aby je opowiedzieć!

Rotraut Susanne Berner to znana i ceniona niemiecka ilustratorka, której najbardziej popularnymi książkami, znanymi aż w 15 krajach, są te należące do serii książek graficznych dla najmłodszych „Ulica Czereśniowa”. Na barwnych, całkowicie pozbawionych tekstu stronach tych publikacji można śledzić losy mieszkańców ulicy Czereśniowej – a dzieje się tam naprawdę dużo! Młody czytelnik wraz z rodzicami może obserwować poczynania poszczególnych postaci, rozwój wydarzeń i podglądać bohaterów w codziennych, często zabawnych sytuacjach. Kolekcja książek o ulica Czereśniowej ma aż 5 części, wśród których znajduje się właśnie „Wiosna na ulicy Czereśniowej”. Tym razem czytelnik odwiedza miasteczko, do którego zawitała wiosna, a wraz z nią pozieleniała trawa, na drzewach pojawiły się liście, a mieszkańcy mają pełne ręce roboty i mnóstwo spraw do załatwienia!

„Wiosna na ulicy Czereśniowej” to książka obrazkowa w dużym formacie – co ciekawe, nie pada w niej ani jedno słowo! Niezwykle bogate, szczegółowe i kolorowe ilustracje momentalnie wciągają dzieci i kradną całą ich uwagę. Całe mnóstwo sympatycznych bohaterów i mnogość wydarzeń stanowią świetny pretekst do opowiedzenia niejednej ciekawej historii. „Wiosnę na ulicy Czereśniowej” można „czytać” na wiele sposobów – można śledzić wybraną postać, obserwować, jak postępują prace np. przy budowie przedszkola, wyszukiwać śmieszne sytuacje, i to nie tylko te, których bohaterami są ludzie – mieszkańcami miasteczka są również zwierzęta, między innymi kot, bocian i pies. Można więc opowiadać, szukać postaci lub przedmiotów, zgadywać, co się wydarzyło – możliwości jest dokładnie tyle, ile zrodzi się w wyobraźni dziecka!

Serię książek „Ulica Czereśniowa” Rotraut Susanne Berner pokochały już setki tysięcy młodych czytelników na całym świecie – mimo upływu lat książka nadal pochłania uwagę dzieci i dostarcza im mnóstwa pomysłów do zabawy, a także rozwija spostrzegawczość, zasób słownictwa oraz wyobraźnię. „Wiosna na ulicy Czereśniowej” to wiele godzin świetnej rozrywki, na którą nie trzeba będzie długo namawiać nawet rocznego malucha, choć równie wielką frajdę sprawi i trzy-, cztero- lub pięciolatkom! W skład serii Rotraut Susanne Berner wchodzą również książki „Lato na ulicy Czereśniowej”, „Jesień na ulicy Czereśniowej”, „Zima na ulicy Czereśniowej”, „Noc na ulicy Czereśniowej” oraz „Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wiosna na ulicy Czereśniowej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.