Więzień Nieba / Książę Parnasu (Okładka twarda)

Więzień Nieba / Książę Parnasu

Więzień Nieba / Książę Parnasu (Okładka twarda)

Oferta specjalna -20%
4.00 / 2 głosów

Dawno temu, zgodnie z dobrą i piękną tradycją, na święta Bożego Narodzenia pisarze obdarowywali wiernych czytelników „opowieścią wigilijną”. Dzisiaj Carlos Ruis Zafón ofiarowuje swoim czytelnikom opowieść Książę Parnasu. Prezent to swoisty, bo uchylający rąbka niejednej tajemnicy. I tej wskazującej na groźne i niejasne powiązania początkującego poety Miguela de Cervantesa z diabolicznym wydawcą Andreasem Corellim. I tej związanej ze spotkaniem w roku 1569 przyszłego autora Don Kichota z barcelońskim drukarzem Antonim de Sempere i przedziwnym łazikiem Sanchem Ferminem de la Torre. Być może, gdyby nie to spotkanie, Barcelona byłaby uboższa o CMENTARZ ZAKAZANYCH KSIĄŻEK.
 • 28 lutego 2015 KronikaKotaNakręcacza,

  Niestety nie tak udana jak pozostałe

  Podczas lektury można odnieść wrażenie, że autor napisał ją na siłę. Książeczka na jeden wieczór, ale pozbawiona magii pozostałych książek Zafona.... czytaj >
  Podczas lektury można odnieść wrażenie, że autor napisał ją na siłę. Książeczka na jeden wieczór, ale pozbawiona magii pozostałych książek Zafona.
  21 lutego 2015 ElfikBook,

  Anioł

  Historia prawie w całości jest oparta na retrospekcji. Jest poważną książką, która zabiera nas do mrocznych zakątków Barcelony, ukazując wiele tajemni... czytaj >
  Historia prawie w całości jest oparta na retrospekcji. Jest poważną książką, która zabiera nas do mrocznych zakątków Barcelony, ukazując wiele tajemnic i cierpienia. Ta powieść uczy, dając szansę na nowe życie.

4.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1