Wiersze dla dzieci. Tom 2 (MP3)

Wiersze dla dzieci. Tom 2
Perełka polskiej literatury dla dzieci. Druga odsłona „Wierszy dla dzieci”. Tom 2 ukazuje się również w znakomitej, znanej starszym słuchaczom interpretacji Ireny Kwiatkowskiej i Mieczysława Czechowicza. To nagranie, jakie współcześni rodzice pamiętają sprzed lat i z pewnością chętnie zaprezentują dziś własnym dzieciom, a przy okazji odbędą cudowną sentymentalną podróż.

W drugiej części „Wierszy dla dzieci” usłyszymy między innymi „Samochwałę”, „Żabę”, „Pytalskiego”, „Żurawia i Czaplę”. W sumie to kilkanaście utworów – najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez maluchy. Każda z części to około pół godziny znakomitej zabawy. Wierszyki w wersji dźwiękowej zajmą najmłodsze i starsze dzieci – w trakcie zabawy, w podróży, są również doskonałym rozwiązaniem jako dobranocka.

Słuchaczom, którzy są miłośnikami twórczości Jana Brzechwy, polecamy również pierwszy tom „Wierszy dla dzieci” w wersji audio, w którym zawarto takie utwory jak na przykład: „Chrząszcz”, „Lis i jaskółka”, „Koziołeczek”.Audiobook zawiera następujące wiersze:

1. Prot i Filip

2. Prima aprilis

3. Ptasie plotki

4. Pytalski

5. Ryby, żaby i raki

6. Samochwała

7. Siedmiomilowe buty

8. Skarżypyta

10. Stryjek

11. Sum

12. Tańcowała igła z nitką

13. Wrona i ser

14. Żaba

15. Zegarek

16. Rzepa i miód

17. Żuraw i Czapla

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wiersze dla dzieci. Tom 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.