Wiersze dla dzieci (MP3)

Wiersze dla dzieci
Jan Brzechwa od lat należy do ulubionych autorów wierszy dla dzieci. Jego utwory to rymowanki dotyczące codzienności, pełne ciepłego humoru, ,pomysłowe wierszyki, które natychmiast wpadają w ucho i zapadają w pamięć. Świadczyć może o tym chociażby fakt, że również dorośli, po latach, potrafią ,zacytować długie fragmenty wierszy, które były czytane im w dzieciństwie.

Audiobook „Wiersze dla dzieci” przypomina 35 najpopularniejszych wierszy Jana Brzechwy. Dziś to już klasyka, kanon polskiej poezji dla dzieci. Obudzą wspomnienia rodziców i sprawią, że dzieci zachwycą się twórczością Brzechwy.

W niezmienionej formie, ale nowoczesnym wydaniu „Wiersze dla dzieci” trafiają do słuchaczy jako audiobook. Godzina z poezją Brzechwy to gwarantowana radość i bezcenna sentymentalna podróż, tym razem w znakomitym towarzystwie najmłodszych członków rodziny.


Znakomity wybór utworów klasyka polskiej poezji dziecięcej, od wierszy bardzo popularnych po nieco mniej znane, przez co tym bardziej warte poznania i przypomnienia. Wiersze pełne humoru i ciepła, takie, które przywołują uśmiech nawet po latach, na samo ich wspomnienie. Do tego w niezrównanym wykonaniu Ireny Kwiatkowskiej i Mieczysława Czechowicza. Perełka dla małych i dużych dzieci.

Audiobook zawiera następujące wiersze:

1. Androny

2. Chrzan

3. Chrząszcz

4. Drzewa

5. Dwie gaduły

6. Dwie krawcowe

7. Kaczka Dziwaczka

8. Katar

9. Kos

10. Koziołeczek

11. Kwoka

12. Leń

13. Lis i jaskółka

14. Mrówka

15. Mucha

16. Na Wyspach Bergamutach

17. Pali się

18. Pomidor

19. Prot i Filip

20. Prima aprilis

21. Ptasie plotki

22. Pytalski

23. Ryby, żaby i raki

24. Samochwała

25. Siedmiomilowe buty

26. Skarżypyta

27. Sójka

28. Stryjek

29. Sum

30. Tańcowała igła z nitką

31. Wrona i ser

32. Żaba

33. Zegarek

34. Rzepa i miód

35. Żuraw i Czapla

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wiersze dla dzieci" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.