Wielki powrót (MP3)

Wielki powrót
Na pewno byliście kiedyś w zoo. Czy wiecie, że niektóre zwierzęta wprost marzą o tym, by dać stamtąd dyla? Świetnie skaczący o tyczce słoń Puzon i kochający jazdę tramwajem kangur Torba uciekają, by poczuć smak wolności i wrócić do rodzinnych krajów. Przemykając przez miasto, trafiają na niejedną przeszkodę i co krok pakują się w jakąś zabawną sytuację.

Okazuje się, że nawet najbardziej nieprawdopodobne marzenia mogą się spełnić. Nie wierzycie? Cóż, w takim razie odsłuchajcie tę książkę – tym bardziej, że pełna dowcipnych dialogów rodem ze Shreka, rozśmieszy zarówno Was, jak i Waszych Rodziców. AUTOR

Tomasz Trojanowski (ur. 1965) – ukończył studia pedagogiczne. Zadebiutował Kocimi historiami (1997), które przyniosły mu Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego za najlepszą książkę dziecięcą roku. Opublikował także Julkę i koty (2003), Kocie historie – nowe przygody (2006), Uciekinierów (2008) oraz Misję Lolka Skarpetczaka (2010). Wielki powrót (2007) był nominowany do tytułu Książki Roku Polskiej Sekcji IBBY, został również uhonorowany nagrodą BESTSELLERek 2007 przyznaną podczas Wrocławskich Promocji Dobrych Książek. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia, jest autorem słuchowisk i realizatorem programów telewizyjnych. Ponadto prowadzi zajęcia z dziećmi, które stara się uczyć… wyobraźni.

LEKTOR

Mirosław Zbrojewicz - Polski aktor filmowy i teatralny. Wykształcenie zdobył w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 1981 roku. Jest aktorem Teatru Rozmaitości w Warszawie. Z ekranu filmowego pamiętamy go przede wszystkim z roli Gruchy w filmie "Chłopaki nie płaczą". Zagrał w kilkudziesięciu produkcjach filmowych. Sprawdził się także w dubbingu, mni. jako Darth Vader w "Star Wars. Epizod III", Mr Freeze "Batmanie", Wilk w filmach o Shrecku. Wielki powrót, to jego debiut w nagrywaniu audiobooka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wielki powrót" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.