Wielki Ogarniacz Życia. Czyli jak być szczęśliwą nie robiąc niczego (Okładka miękka)

Wielki Ogarniacz Życia. Czyli jak być szczęśliwą nie robiąc niczego

Wielki Ogarniacz Życia. Czyli jak być szczęśliwą nie robiąc niczego (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%
Kup na prezent
To nie jest książka, która ma za zadanie zmotywować Cię do wytężonej pracy nad sobą i swoim życiem. Pani Bukowa raczej nie dostarczy Ci niezbędnej energii i silnej woli do realizacji postanowień noworocznych – regularnego biegania, utrzymywania zdrowej diety czy porzucenia pewnych szkodliwych nawyków. Ta nietuzinkowa postać, którą pokochało już blisko pół miliona użytkowników Facebooka, nauczy Cię za to, jak czerpać satysfakcję i odnaleźć szczęście w swoim dotychczasowym życiu, czyli tym, które – jak sama po dłuższym zastanowieniu stwierdzisz – wcale nie wymaga tak radykalnych zmian.

Jeśli irytuje Cię zachowanie Twoich znajomych, którzy – zupełnie jakby wszyscy się zmówili – nagle postanowili wieść zdrowy styl życia, przejść na wegetarianizm, uprawiać sporty, czytać poradniki motywacyjne i – co najważniejsze – ostentacyjnie dzielić się tym ze światem poprzez szczegółowe relacje (zarówno tekstowe, jak i zdjęciowe) publikowane na portalach społecznościowych, a Ty nie podporządkowujesz się tej zbiorowej histerii, to książka „Wielki ogarniacz życia, czyli jak być szczęśliwą nie robiąc niczego” jest właśnie dla Ciebie!

Inspiracją dla powstania Pani Bukowej była Buka – przypominająca ducha istota o ciemnopurpurowej barwie, która dała się poznać jako samotny, nieszczęśliwy wędrowiec nawiedzający powieściową i filmową Dolinę Muminków. Choć Buka budziła powszechny postrach zarówno pośród Muminków, jak również wszystkich odbiorców książek i bajek im poświęconych, to sama Pani Bukowa jest wręcz jej przeciwieństwem. Rysunkowa postać obdarowana przez twórczynię burzą nieposkromionych loków zasłynęła jako dowcipny, ironiczny, ale także bardzo sympatyczny komentator rzeczywistości. Obecnie Pani Bukowa ma na swoim koncie setki humorystycznych, cieszących się dużą popularnością memów internetowych, na których zamieszczone zostały jej złote myśli. Ta nieco przewrotna fikcyjna istota zgromadziła już wokół siebie na portalu Facebook setki tysięcy fanów, którzy każdego dnia obserwują i udostępniają w świat jej wypowiedzi!

Teraz Pani Bukowa wychodzi poza ramy Internetu i wydaje własną książkę, będącą kompendium wiedzy na temat szczęścia, o które nie trzeba walczyć, bo znajduje się w zasięgu ręki. Przede wszystkim jednak „Wielki ogarniacz życia” to doskonała, humorystyczna lektura, która pozwala oderwać się od szarej codzienności i gwarantuje poprawę samopoczucia na resztę dnia!

„Wielki ogarniacz życia” to pamiętnik Pani Bukowej, która postanawia uporządkować swoje dorosłe życie, zwłaszcza dlatego, że wszystkim naokoło najwyraźniej udało się już z tym uporać. Wszyscy znajomi z jej otoczenia chodzą na siłownię, trzymają się zdrowej, bezglutenowej diety i przede wszystkim nie marnują swojego czasu na jałowe ślęczenie na Facebooku. Aby dopasować się do tego świata, Pani Bukowa musi przejść istną metamorfozę, a to wiąże się m.in. z porzuceniem nawyku długiego spania, picia alkoholu i spożywania wysokokalorycznych potraw. Zmiana trybu życia to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście Pani Bukowa jest zmotywowana (przynajmniej na początku), a porażki potrafi przekuwać w sukcesy. Podczas trudnej drogi rezolutnej bohaterki nie opuści doskonały humor, cięty język i umiejętność dokonywania trafnych obserwacji na temat otaczającej rzeczywistości.

Jeśli dotychczas nie wiedziałaś, że świat składa się z protonów, neutronów, elektronów i kretynów, że najlepszym czworonożnym przyjacielem człowieka jest łóżko albo że kalorie to istoty, które mieszkają w szafie i zszywają ubrania, to koniecznie nadrób zaległości i zapoznaj się z mądrościami ekspertki od szczęśliwego życia – Pani Bukowej!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wielki Ogarniacz Życia. Czyli jak być szczęśliwą nie robiąc niczego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.