Wielki festiwal (MP3)

Wielki festiwal
Te piosenki zostaną z Wami na długo! Mają porywające, zapadające w pamięć teksty, znakomicie skomponowane melodie, a wykonują je wspaniali artyści, między innymi Andrzej Strzelecki, Leszek Abrahamowicz, Elżbieta Zającówna i Janusz Józefowicz.

Słuchowisko „Wielki festiwal” to wspaniałe, dynamiczne nagranie, które doskonale sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym i podczas deszczowego popołudnia, kiedy trzeba znaleźć interesującą alternatywę dla placu zabaw. Dzieci będą do niego wracały wielokrotnie, bo oprócz wysokich walorów artystycznych „Wielki festiwal” niesie ze sobą przede wszystkim radość i zabawę.

Autor, Jerzy Dąbrowski, zadbał o to, aby teksty i tempo były dopasowane do możliwości odbioru przez najmłodszych słuchaczy. To sprawia, że zarówno i małe, i większe dzieci lubiące muzyczne rozrywki znajdą w tym audiobooku coś dla siebie. A może po wysłuchaniu tego wspaniałego nagrania uda im się zorganizować w domu własny wielki festiwal? Tymczasem posłuchajmy 40-minutowego słuchowiska, które sprawi, że zaczniemy pląsać i nucić.


Obsada:

Andrzej Strzelecki

Piotr Furman

Agnieszka Paszkowska

Leszek Abrahamowicz

Wojciech Paszkowski

Mariusz Czajka

Dariusz Odija

Elżbieta Zającówna

Joanna Pałucka

Anna Ścigalska

Stefan Kazuro

Katarzyna Kozak

Janusz Józefowicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wielki festiwal" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.