Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona (PC / Mac cyfrowe)

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona (PC / Mac cyfrowe)

4.67 / 111 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • tęsknisz za pełnymi rozmachu opowieściami fantasy
 • jesteś gotów ciąć mieczem szybko i skutecznie
 • nie cofniesz się przed podjęciem trudnych decyzji
 • Wiedźmin 2 jest jedną z najpiękniejszych gier na rynku
 • otrzymasz Edycję Rozszerzoną
Kup na prezent
Ktoś poluje na koronowane głowy, a Geralt musi odkryć, kto. Podejmuj decyzje, pożałuj ich gorzko. Walcz mieczem, zgiń od kłów.
Wiedźmin 2 to kawał mrocznego, wymagającego RPG-a.

Świat się wali. Jeszcze nie tak dawno Królestwa Północy triumfowały nad Cesarstwem Nilfgardu, teraz zaś same pogrążają się w coraz większym chaosie. Zabójcy polują na królów, a Geralt zostaje w to wszystko wplątany. Aby oczyścić swoje imię i odkryć prawdę, będzie musiał skorzystać z pomocy Triss, Jaskra oraz Zoltana. Wyruszy w podróż, podczas której nieraz rozwiąże problemy słowem albo mieczem.

Wiedźmin 2 to mroczna, wymagająca gra RPG. Fabuła jest nieliniowa, od Twoich decyzji zależy, jakie miejsca zwiedzisz, jakie zadania wykonasz i jak będzie wyglądać sytuacja w Królestwach Północy. W trakcie rozgrywki spotkasz wiele postaci, które musisz przechytrzyć. Niech Cię miłe słówka nie zwiodą. Tutaj każdy ma swoje interesy i postrzega Geralta w kategoriach pionka, środka do ich realizacji. Pokaż wszystkim, że się mylą.

Walka jest trudna, ale satysfakcjonująca. Tutaj nie wystarczy kliknąć na przeciwniku i poczekać, aż Geralt go wykończy. Podczas walki trzeba unikać ciosów i uderzać wtedy, kiedy przeciwnik się odsłoni. Używać magicznych znaków. Pić mikstury oraz czytać o potworach i ich słabych stronach. Wszystko, co da Geraltowi przewagę w krytycznych sekundach starcia, jest mile widziane.

Zagrasz w jedną z najpiękniejszych gier na rynku. Temeria czy pogranicze Kaedwen z Aedirn zapierają dech w piersiach i to widać w grze. Tak jak to, że Triss rzeczywiście jest czarującą czarodziejką.

Zagrasz w Edycję Rozszerzoną. Po premierze oryginału CD Projekt RED dalej pracował nad grą, efektem czego są nowy tryb Areny czy rozbudowany samouczek. Wzbogacają one i tak świetną już grę, o czym świadczy ponad 50 nagród branżowych.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • polską wersję językową

 • pewność, że wspierasz twórców, ponieważ dostaną kasę bezpośrednio od nas

 • 18 grudnia 2016 Igunen,

  :)

  Gra rewelacyjna. Zresztą każdy wie :)
  Gra rewelacyjna. Zresztą każdy wie :)
  14 września 2016 JacekPerlik2013,

  gdyby nie turlanie...

  gdyby nie tyle przewrotów w przód tył i na boki to widzmin 2 byłby perfekcyjny a tak to jest bardzo dobry, warto zagrać i poznac cyfrowa historię Gera... czytaj >
  gdyby nie tyle przewrotów w przód tył i na boki to widzmin 2 byłby perfekcyjny a tak to jest bardzo dobry, warto zagrać i poznac cyfrowa historię Geralta z Rivii !
  31 maja 2016 bcnorby,

  4 podejścia i nie ukończona...

  Przekoloryzowana, rozbudowana do granic absurdu, zero klimatu i tajemnicy z jedyneczki. No i jak można było tak zepsuć eliksir Kot? Najlepszy quest: P... czytaj >
  Przekoloryzowana, rozbudowana do granic absurdu, zero klimatu i tajemnicy z jedyneczki. No i jak można było tak zepsuć eliksir Kot? Najlepszy quest: Pióra Harpii ;)))))
 • 31 maja 2016 Shangrii,

  Tylko polecić!

  Gra klasą samą w sobie. Niektóre bugi zdarzające się w grze są pomijalne i nie wpływają znacząco na rozgrywkę.
  Gra klasą samą w sobie. Niektóre bugi zdarzające się w grze są pomijalne i nie wpływają znacząco na rozgrywkę.
  14 maja 2016 wojdaro2066,

  Preludium do Dzikiego Gonu

  Grałem w tą grę tuż przed premierą Dzikiego Gonu i mimo że pełno tam niewidzialnych ścian to zassało mnie do doliny Pontaru i do dziś dnia nie mogę je... czytaj >
  Grałem w tą grę tuż przed premierą Dzikiego Gonu i mimo że pełno tam niewidzialnych ścian to zassało mnie do doliny Pontaru i do dziś dnia nie mogę jej opuścić. Genialna opowieść, pełna legend i mitów całymi garściami rwanych z kultury słowiańskiej. Piękny soczysty język... Ta opowieść o powstaniu Bindugi i Starym opowiadana przy ognisku. Dzięki CDP RED za to doświadczenie nie zmącone przez DRM-y. Pozdrawiam
  4 maja 2016 hako2001,

  Jest Super!!!

  Polecam wszystkim którzy lubią , znają sagę o Wiedźminie ale i nie tylko... Gra przyszła w przeciągu 2 dni . Naprawdę polecam.
  Polecam wszystkim którzy lubią , znają sagę o Wiedźminie ale i nie tylko... Gra przyszła w przeciągu 2 dni . Naprawdę polecam.
 • 4 kwietnia 2016 BlaiddDrwg,

  dla mnie? bomba!

  wartka akcja i wciągająca, wielowątkowa fabuła, wzbogacona o arcyciekawe zadania poboczne, okraszona fajnie zbilansowanym, dynamicznym systemem walki,... czytaj >
  wartka akcja i wciągająca, wielowątkowa fabuła, wzbogacona o arcyciekawe zadania poboczne, okraszona fajnie zbilansowanym, dynamicznym systemem walki, dającym poczucie mocy, a jednocześnie bezlitośnie karzącego pychę. wszystko to pływające w charakterystycznym dla książek Sapkowskiego sosie. dla mnie? bomba!
  29 stycznia 2016 Pecetowiec,

  BARDZO DOBRY RPG

  Może nie gra roku 2011, ale jedna z lepszych.
  Może nie gra roku 2011, ale jedna z lepszych.
  28 stycznia 2016 telefonciek,

  Rewelacja

  W piątek zamówiłem, w poniedziałek rano już jest. Rewelacja te kioski ruchu lepsze niż paczkomaty, można zapłacić przy odbiorze, jest szybko. Co do gr... czytaj >
  W piątek zamówiłem, w poniedziałek rano już jest. Rewelacja te kioski ruchu lepsze niż paczkomaty, można zapłacić przy odbiorze, jest szybko. Co do gry to nawet nie trzeba jej oceniać, bo jest po prostu świetna.

4.67

Na podstawie 111 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1