Wieczorynki z żółwiem Antosiem (MP3)

Wieczorynki z żółwiem Antosiem
Żółwica Amelka marzy, żeby wreszcie zamieszkać ze swoim mężem – żółwiem Antosiem. Próbują wspólnie znaleźć odpowiedni dom… Zabawna opowieść dla 5-7 latków i ich zabieganych rodziców. Mają wiele przygód z tym związanych. Pełen absurdalnych smaczków humor rozbawi każdego, niezależnie od wieku. Audiobooka można słuchać razem.To doskonała rozrywka i sposób na spokojne zasypianie.

Druga z trzech części cyklu Wieczorynek, w którym ukazały się już „Wieczorynki z kotem Miśkiem”. Dzieci odnajdą w niej bohaterów, z którymi zaprzyjaźniły się w części poprzedniej. AUTOR

Anna Onichimowska (ur. 1952 r., Warszawa) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za „Dobry potwór nie jest zły” czy też Książka Roku 2001 za „Sen, który odszedł”. Jej powieści dla młodzieży „Hera moja miłość” i „Lot komety” stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u. Kieruje fundacją „Świat Dziecka”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wieczorynki z żółwiem Antosiem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.