Wieczorynki z Wielką Kaczką (MP3)

Wieczorynki z Wielką Kaczką
Pomysłowe, barwne i wesołe opowieści, które umilą czas tuż przed zaśnięciem. Dla małych i większych dzieci, do słuchania samodzielnie i w towarzystwie rodziców.

Kolejna odsłona wieczorynek Anny Onichimowskiej, autorki wspaniałych, od lat popularnych książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tym razem słuchacze będą mogli poznać sympatyczną Kaczkę, która wprowadza w życie swoje szalone pomysły. W jej wykonaniu wszystko jest kolorowe i radosne, a przede wszystkim: dobrze się kończy. To nieco absurdalne opowieści, w których bohaterowie ścigają utraconą pamięć albo gonią uciekający domek. To unikatowe historie, które urozmaicą czas tuż przed snem.Wieczorynki Anny Onichimowskiej pobudzają wyobraźnię, gwarantują znakomitą zabawę, a później pogodne, spokojne sny. Wielka Kaczka to ulubienica dzieci, słuchając o jej przygodach, przenosimy się do barwnego, oryginalnego świata. To znakomita alternatywa dla klasycznych dobranocek, baśni i bajek Andersena czy Perrault.W serii ukazały się również inne tomy: „Wieczorynki z żółwiem Antosiem” i „Wieczorynki z kotem Miśkiem”.

AUTOR:

Anna Onichimowska (ur. 1952 r., Warszawa) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za „Dobry potwór nie jest zły” czy też Książka Roku 2001 za „Sen, który odszedł”. Jej powieści dla młodzieży „Hera moja miłość” i „Lot komety” stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u. Kieruje fundacją „Świat Dziecka”.

LEKTOR:

Janusz Zadura – aktor dubbingowy, dziennikarz. Stale współpracuje z Biblioteką Akustyczną.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wieczorynki z Wielką Kaczką" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.