Wieczorynki z kotem Miśkiem (MP3)

Wieczorynki z kotem Miśkiem
Autorka lubianych opowiadań dla dzieci tym razem stworzyła historie, których najlepiej słucha się tuż przed snem.

Audiobook „Wieczorynki z kotem Miśkiem” to opowiadania idealne do słuchania wieczorem, już w łóżku, zarówno przez maluchy jak i dzieci nieco starsze. Zapewnią doskonałą rozrywkę, ale i spokojny sen. To wesołe, pełne przygód, a przy tym bardzo mądre opowieści o kocie, który zakochał się i postanowił wyruszyć w niezwykłą podróż. Cudowna historia o bohaterze, który spełnia marzenia i nie boi się ani przeprawy przez morze, ani czyhających tam piratów czy morskich stworów. Krótkie odcinki umożliwiają odtworzenie takiej ilości treści, jaka nam odpowiada. W sumie to ponad 70 minut nagrania o przygodach pomysłowego kota Miśka i jego przyjaciół.

Anna Onichimowska jest autorką również innych tomów opowiadań na dobranoc. W wersji audio ukazały się także „Wieczorynki”, „Wieczorynki z Wielką Kaczką” oraz „Wieczorynki z żółwiem Antosiem”.

Wszystkie odsłony serii czyta Janusz Zadura.

Anna Onichimowska (ur. 1952 r., Warszawa) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za „Dobry potwór nie jest zły” czy też Książka Roku 2001 za „Sen, który odszedł”. Jej powieści dla młodzieży „Hera moja miłość” i „Lot komety” stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u. Kieruje fundacją „Świat Dziecka”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wieczorynki z kotem Miśkiem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.