Wieczny Batman. Tom 3 (Okładka twarda)

Wieczny Batman. Tom 3
Nie lada gratka dla fanów sagi o niepokonanym Batmanie. Kontynuacja historii jednego z najpopularniejszych superbohaterów na świecie.


Od aresztowania komisarza Jima Gordona minęło już kilka miesięcy, podczas których bandyci w pełni opanowali Gotham City. Walkom między nimi nie ma końca, zaś służby porządkowe są zupełnie bezsilne wobec narastającego zagrożenia. Sytuacja wymknęła się spod kontroli na tyle, że Azyl Arkham przestał istnieć, a Bruce Wayne został bankrutem., Po raz kolejny zakładka maskę Batmana, by wraz z sojusznikami stawić czoła złu, które stanęło na ich drodze. Tym razem nikt nie ma jednak pojęcia co doprowadziło do takiego chaosu, w którym pogrążone jest miasto.

Mimo szeregu najbardziej zaciekłych wrogów, którzy stąpają Wayne’owi po piętach, Batman w pierwszej kolejności musi skupić uwagę na śladach, które mogą doprowadzić go do największego wroga. Co jednak, jeśli odkrycie prawdy jest o wiele bliżej, niż może się wydawać, a wnikliwe szukanie przyczyny tak naprawdę oddala go od sedna sprawy? "Wieczny Batman. Tom 3" to zamknięcie doskonałej sagi o najważniejszym w historii Mrocznego Rycerza śledztwie. Pomysł na serię to zasługa amerykańskich gwiazd komiksu: Scotta Syndera ("Amerykański Wampir") oraz Jamesa Tyniona IV ("Detective Comics").

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wieczny Batman. Tom 3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.