Wieczny Batman Tom 1

Wieczny Batman Tom 1

Wieczny Batman Tom 1

Oferta specjalna -30%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to wspaniałe, ogromne dzieło mistrzów gatunków, które zachwyci wizualnie i fabularnie
  • w jednym wydaniu zobaczysz pracę 9 artystów i scenarzystów!
  • jesteś fanem uniwersum DC - to obowiązkowa pozycja dla wielbicieli Batmana

Gigantyczna saga o wiecznym Batmanie składa się z rozdziałów pisanych i rysowanych przez prawie dwudziestu autorów, ale – co ważne – opowiada jedną historię.


Komisarz Gordon sprowadza do miasta młodego porucznika Barda, którego uważa za człowieka idealnego do walki ze zorganizowaną przestępczością i do współpracy z Batmanem. Jednak sam Gordon podczas jednej z akcji popełnia fatalny błąd, którego konsekwencją jest śmierć wielu ludzi. Komisarz trafia do więzienia, a wtedy zostaje wcielony w życie diaboliczny plan, mający na celu zniszczenie każdego przejawu dobra i prawości w Gotham.

 

Batman, Batgirl, Red Robin, Batwoman, Alfred, nieliczni nieprzekupni policjanci i tajemnicza agentka służb specjalnych robią, co mogą, aby powstrzymać narastające zło, ale z każdym dniem zagrożeń przybywa…


Pośród autorów opowieści znajdują się twórcy tak znani, jak: Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing), James Tynion IV (Szpon, Detective Comics), Jason Fabok (Liga Sprawiedliwości) czy Dustin Nguyen (Superman/Batman, Amerykański Wampir).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wieczny Batman Tom 1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.