Więcej czerwieni (ebook) (do pobrania)

Więcej czerwieni (ebook)

Więcej czerwieni (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Tymczasem w okolicach sennego zazwyczaj Lipowa zostają zabite dwie młode kobiety. Sprawca okaleczył brutalnie ich ciała. Policja kryminalna z Brodnicy podejrzewa, że oba zabójstwa mogą być dziełem seryjnego mordercy. Podgórski dołącza do ekipy śledczej prowadzonej przez kontrowersyjną komisarz Klementynę Kopp.

Policja stara się znaleźć punkty wspólne pomiędzy obiema ofiarami i stworzyć profil zabójcy. Brak postępów w śledztwie zbiega się z kłopotami w życiu prywatnym policjanta. Czy Podgórski odkryje, jaki jest prawdziwy cel mordercy? Czy uda się w porę zapobiec śmierci kolejnej kobiety?


Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi trzema psami i jeździ konno. Uwielbia Szwecję i Hiszpanię. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • 28 lutego 2015 KronikaKotaNakręcacza,

  Prowincjonalne sprawy kryminalne

  Ciekawy kryminał Puzyńskiej, druga po "Motylku" część przygód Daniela Podgórskiego w prowincjonalnym miasteczku. Bardzo ciekawy pomysł i poprawny wars... czytaj >
  Ciekawy kryminał Puzyńskiej, druga po "Motylku" część przygód Daniela Podgórskiego w prowincjonalnym miasteczku. Bardzo ciekawy pomysł i poprawny warsztat. Denerwuje tylko maniera autorki wielokrotnego podawania wszystkich funkcji imion i nazwisk bohaterów. Technicznie bez zarzutu.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1