White Plate. Słodkie (Okładka twarda)

White Plate. Słodkie
Kulinarny bestseller. Nowe wydanie w mniejszym, poręcznym formacie, uzupełnione o pięć premierowych przepisów.

Osiem lat pisania, pieczenia i gotowania, setki znakomitych przepisów i apetycznych zdjęć, 100 000 wiernych czytelników z całego świata i w pełni zasłużona sława internetowej świątyni smaków. Blog White Plate to już prawdziwa instytucja, a jego twórczyni, Eliza Mórawska, jest dziś jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiej blogosfery. Dyktuje kulinarne trendy, inspiruje i zachwyca umiejętnością delektowania się życiem. Jesienią zaraża apetytem na dynię, latem sprawia, że tłumy blogowiczów mają ochotę na ciasto z rabarbarem.

Do niedawna jej przepisy publikowane były jedynie na blogu – teraz ukazują się w formie tradycyjnej książki kucharskiej.

W White Plate. Słodkie znajdziecie 60 niezawodnych przepisów na słodkie wypieki. Receptury przywiezione z bliskich i dalekich kulinarnych podróży przeplatają się tu ze smakami dzieciństwa spędzonego na Podlasiu, a cukiernicze odkrycia sąsiadują z autorskimi wersjami nieprzemijającej deserowej klasyki. Przed Wami tarty i torty, mazurki i babki, croissanty i pączki, serniki i brownie, muffinki i bezy... i o wiele, wiele więcej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"White Plate. Słodkie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.