WHITE LIGHT (CD)

WHITE LIGHT
 • Nowa płyta The Corrs!

  Wydawnictwo nosi tytuł "White Light" i jest to pierwszy po 10-letniej przerwie album irlandzkiego rodzeństwa. Siostry Andrea (wokal), Sharon (skrzypce, wokal), Caroline (perkusja, klawisze, wokal) oraz brat Jim (gitara, fortepian, wokal) nagrali na płytę 12 piosenek. Rodzeństwo napisało je wspólnie, zaś w produkcji materiału wsparli Irlandczyków Chris Young oraz laureat Grammy, John Shanks (m.in. Van Halen, Alanis Morissette, Bon Jovi, Miley Cyrus). Nagrania odbyły się w Metropolis Studios oraz Chestnut Studios. Muzycznie The Corrs trzymają się drogi wytyczonej ponad 25 lat temu, czyli zgrabnie łączą nowoczesny pop z tradycyjną muzyką irlandzką.

  "Pracowaliśmy tak jak dawniej, nic się nie zmieniło. W ciszy i spokoju. Nikomu o tym nie powiedzieliśmy, tylko po prostu pojechaliśmy do Londynu. Piosenki napisaliśmy w domu, a kiedy zaprezentowaliśmy je w studiu, okazało się, że wciąż jest ta magia, kiedy pracujemy razem" – wspomina Sharon Corr.

  Płytę "White Light" zapowiadała piosenka "Bring On The Night".

  The Corrs zapowiedzieli niedawno pierwszą serię koncertów. Nastąpi w styczniu 2016 roku i na razie obejmie tylko Wielką Brytanię. Przypomnijmy, że rodzeństwo Corrów sprzedało do tej pory ponad 30 mln egzemplarzy płyt na świecie.
 • 1. I Do What I Like
  2. Bring On The Night
  3. White Light
  4. Kiss Of Life
  5. Unconditional
  6. Strange Romance
  7. Ellis Island
  8. Gerry's Reel (Instrumental)
  9. Stay
  10. Catch Me When I Fall
  11. Harmony
  12. With Me Stay

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"WHITE LIGHT" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.