White Fog (CD)

White Fog

White Fog (CD)

RUST

RUST

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • chcesz posłuchać dobrego, polskiego hard rocka
 • lubisz mięsiste riffy
 • wybierasz się na Orange Warsaw Festival!

 • Zespół Rust istnieje i tworzy od ponad dekady. Pierwszym poważnym przełomem było nagranie EP "... leaves the Message" wiosną 2011. Pochodzący z tego wydawnictwa utwór "That's All You've Got" błyskawicznie sprawił, że zespół zaistniał w świadomości odbiorców w całej Polsce. Wydana rok później "EP II" także okazała się sporym sukcesem i powiększyła grono fanów. Niedługo później, Rust udało się wygrać Festiwal w Jarocinie, dojść do finału Przystanku Woodstock i zagrać na jednej scenie z takimi zespołami, jak Rival Sons, Debbie Davis, Oedipus, Dog Eat Dog, The Brew, Luxtorpeda, Acid Drinkers oraz nieżyjącym już Jarosławem Śmietaną podczas Tribute to Hendrix i wieloma innymi.

  W roku 2012, występem w poznańskim Multikinie Malta, grupa uświetniła premierę "Celebration Day", oddając hołd legendarnym Led Zeppelin. Jako jedyny polski zespół zakwalifikował się do MTV European Music Awards w Belfaście gdzie udało się dotrzeć do pierwszej czwórki wykonawców z całej Europy! Rok 2013 to przede wszystkim koncerty, zarówno w klubach całej Polski, jak i na deskach scen największych festiwali: Rock In Arena, Rocket Festival, Jarocin Festival, XV Fama Rock Festival. W maju 2014 zespół rozpoczął nagrywanie materiału, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie.

  Płytę promuje singiel i teledysk z tytułową piosenką "White Fog". Bezpośrednio po premierze płyty, zespół wraca do intensywnego koncertowania i gra koncert w Poznaniu wspólnie z belgijskim Triggerfinger.
 • 1. White Fog
  2. Clouds
  3. Good Luck
  4. Mary Jane
  5. Worlds Gonna Change
  6. Thousand Sounds
  7. Take Some Time
  8. Create A Rainbow
  9. Sailing On A Plastic Drum
  10. Glen More Men

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"White Fog" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.