Wesoła Farma (My Happy Farm PL)

Wesoła Farma (My Happy Farm PL)

Wesoła Farma (My Happy Farm PL)

Oferta specjalna -65%
 • Planszowa
 • polska
 • 1
 • 8+
 • 2-4
 • ok. 45 minut
 • Portal games
Wesoła farma to interesująca, ale również pouczająca gra planszowa, która od strony praktycznej wytłumaczy każdemu dziecku podstawy ekonomii oraz zarządzania własnymi finansami.
 
Wszelkie problemy z oszczędzaniem i nigdy niewystarczającym kieszonkowym zostaną rozwiązane w trakcie doskonałej rozrywki! Mało tego, gra w Wesołą farmę oznacza oficjalny koniec zmuszania dzieci do nauki liczenia i planowania wydatków – od teraz każde z nich zapragnie robić to zupełnie samo! 

Wesoła farma to gra dla dzieci w wieku powyżej ośmiu lat. Podczas jednej rozgrywki bierze w niej udział od dwóch do maksymalnie czterech graczy. Średni czas całej zabawy wynosi około trzydziestu minut. 

Do gry dołączona instrukcja w języku polskim.

Podczas trwania rozgrywki, każdy z graczy otrzyma własną farmę, którą będzie musiał odpowiednio zarządzać. Na poszczególnych gospodarstwach prowadzona jest hodowla takich zwierząt jak owce, króliki, krowy, a także świnki. Każdy z młodych gospodarzy będzie również decydował o tym, czy zasadzić na swoich polach rośliny – a jeśli tak, to jakie. W trakcie swojej tury oprócz posadzenia odpowiednich sadzonek, gracz może również zebrać dojrzałe już plony, dokarmić swoje hodowlane zwierzątka, a także dokonać zakupów na targu. Zadbanie o różne gatunki swoich podopiecznych nie będzie wcale proste – owce odżywiają się innym rodzajem pokarmu niż króliki, podobnie jak krowy wolą inne przysmaki od świnek. Każda z uprawianych roślin ma także inny okres zbiorów, ważne jest zatem, by posadzić je w odpowiednim momencie. 

Młodzi farmerzy będą zmuszeni podczas swojego ruchu dokonywać wielu wyborów i podejmować różne decyzje odnośnie do swojej farmy, aby ta mogła jak najdłużej prosperować. Poprzez doskonałą i wesołą rozrywkę każdy z graczy odbędzie ważną lekcję planowania oraz zarządzania własnymi zasobami. Nauczy ich to nie tylko odpowiedzialnego dysponowania swoim kieszonkowym, ale również pokaże korzyści płynące z oszczędzania – a to niezwykle ważna umiejętność, która na pewno zaowocuje w przyszłości! W Wesołej farmie nie zabraknie również emocji oraz zdrowej rywalizacji. Aby jednak wygrać, każde dziecko będzie musiało dokładnie obmyślić swoją strategię, nauczyć się planowania i zarządzania zasobami oraz podejmować dobre decyzje w krótkim czasie. Zwycięzcą rozrywki zostaje bowiem ten, kto najbardziej zadba o swoją farmę oraz najlepiej wykarmi swoje zwierzątka. Koniec z bezmyślnym rzucaniem kostką – w Wesołej farmie rządzą szare komórki, a nie ślepy los!

W pudełku gry Wesoła farma znajdują się:

- krótka instrukcja w języku polskim, szczegółowo wyjaśniająca reguły rozgrywki;
- 4 plansze farmy, po jednej dla każdego gracza; 
- 59 kart z symbolem rośliny o wymiarach 44 mm x 68 mm;
- 32 karty ze zwierzątkami o wymiarach 58 mm x 88 mm;
- 18 kart dokarmiania zwierzątek o wymiarach 58 mm x 88 mm;
- 30 monet umożliwiających dokonywanie zakupów na targu. 


Autorami projektu gry Wesoła farma są Oleksander Nevski i Oleg Sidorenko, twórcy wielkiego hitu pod tytułem Tajemnicze domostwo. Wesoła farma zyskała uznanie zarówno dzieci i rodziców, jak również komisji konkursowych, czego wyrazem jest przyznana jej nominacja do nagrody Origins 2014 w kategorii Najlepsza Gra Dziecięca.

Ilość graczy: 2 - 4
Wiek: 8 lat +
Czas gry: 45 min
 
 • Planszowa
 • polska
 • 1
 • 8+
 • 2-4
 • ok. 45 minut
 • Portal games

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wesoła Farma (My Happy Farm PL)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.