Wehikuł czasu (MP3)

Wehikuł czasu
Audiobook „Wehikuł czasu” został przygotowany z niezwykłą dbałością o szczegóły – tak, jak zasługuje na to jedna z najsłynniejszych historii w dorobku mistrza, H.G. Wellsa.

Wersję audio w wydaniu Biblioteki akustycznej prezentuje lektor Leszek Filipowicz.

„Wehikuł czasu” to opowieść o przyszłości, postępie, podróżach w czasie. Ale przede wszystkim to książka o konfrontacji marzeń z rzeczywistością. Główny bohater „Wehikułu...” pragnie przenieść się w czasie. Brzmi to jak mrzonki i nikt nie daje mu szansy powodzenia, ale zdeterminowany młody naukowiec konstruuje pojazd, który mu to umożliwi.

Szybko okazuje się jednak, że to, co na pierwszy rzut oka wydaje się idyllą, może stać się najczarniejszym koszmarem.

Niezwykły audiobook na blisko cztery godziny zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż, uruchomi wyobraźnię i skłoni wiele osób do refleksji na temat kierunku postępu cywilizacji ludzkiej.

H. G. Wells przedstawia niepokojącą wizję odległej o tysiące lat przyszłości, w której cywilizacja chyli się ku upadkowi, a rasa ludzka ulega degeneracji.

„Wehikuł czasu” to niesamowita opowieść o młodym naukowcu, który ma jedno marzenie: podróż w czasie. I choć nikt nie wierzy, że to możliwe, udaje mu się zbudować wehikuł czasu i przenieść się w przyszłość do roku 802 701. Z początku wydaje się, że trafił do raju. Jednak wkrótce odkrywa przerażającą prawdę… Herbert George Wells (ur. 1866 w Bromley, zm. 13 sierpnia 1946 w Londynie) – powieściopisarz angielski. Jeden z pionierów gatunku fantastyki naukowej. Pisał także pod pseudonimem Reginald Bliss. Po sukcesie, jaki przyniosły Wellsowi powieści science-fiction, skierował swoje zainteresowania w stronę literatury obyczajowo-społecznej. Napisał sześćdziesiąt trzy książki, wśród których znajdują się również dzieła encyklopedyczne z zakresu historii, filozofii i biologii.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wehikuł czasu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.