Według św. Malachiasza (MP3)

Według św. Malachiasza
Wielowątkowa i niezwykle różnorodna powieść Marcina Wolskiego. Znajdą tu coś dla siebie słuchacze szukający świetnej historii obyczajowej, ale również ci, którzy żądni są przygód i wątków fantastycznych.

Mętne wizje i katastroficzne przepowiednie od zawsze przerażały i fascynowały ludzkość. Święty Malachiasz w XII wieku podał listę kolejnych papieży, przewidując że jednym z ostatnich będzie czarnoskóry wyznawca zła. I oto nadchodzi ten czas. Świat stoi u progu zagłady. Wędrujemy wraz z bohaterami do współczesności. Z Polski udamy się do Stanów Zjednoczonych i będziemy obserwować walkę dobra ze złem, przepowiedzianą przez Malachiasza apokalipsę. Jak odnajdą się w tym wszystkim postacie z tej fabuły? Bo towarzystwo nie wydaje się specjalnie doświadczone w walce z nadchodzącą zagładą. Para nastolatków, emerytka i artysta estradowy – sami przyznacie, nie jest to specjalnie obiecująca drużyna.

Ale nic w tym nagraniu nie jest oczywiste, nic nie kończy się tak, jak się początkowo wydaje. Dlatego będziecie przerażeni i rozbawieni, słuchając „Według św. Malachiasza”. A koniec świata? Cóż, to przecież święto ruchome.


Marcin Wolski (ur. 1947) - jest twórcą słynnego magazynu „60 minut na godzinę”, a także kabaretu telewizyjnego „Polskie ZOO”. Zadebiutował w „Szpilkach” w 1966 roku. Jest autorem ponad 40 książek., w tym kilkanaście z nich to powieści science fiction. „Według Św. Malachiasza” to napisana z rozmachem wielowątkowa powieść po mistrzowsku łącząca elementy literatury sensacyjnej, przygodowej, fantastycznej i moralitetu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Według św. Malachiasza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.