Wayne Rooney. Moja historia (Okładka miękka)

Wayne Rooney. Moja historia

Wayne Rooney. Moja historia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -8%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz piłkę nożną
  • poznasz skrywane dotąd tajemnice Wayna Rooneya
  • chcesz zostać profesjonalnym sportowcem

Jaka jest prawdziwa historia jednego z najlepszych piłkarzy na świecie? Czy pierwsze oznaki piłkarskiego geniuszu były widoczne już w Croxteth, na przedmieściach Liverpoolu? Jakie wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały jego charakter? I jak oszałamiający skok do sławy i fortuny zmienił pozornie nieśmiałego, fantastycznie utalentowanego młodego chłopaka?

Wayne Rooney otwiera się w swojej autobiografii, bardzo szczerze opowiada o latach, które zdefiniowały go jako człowieka i piłkarza. Opisuje życie w robotniczej rodzinie, pierwsze kroki z piłką, wzloty i upadki, debiut w Premiership w barwach Evertonu i wiele innych zdarzeń prowadzących do dnia, kiedy los zmienił go na zawsze – dnia, w którym zadzwonił sir Alex Ferguson.

Gra w Manchesterze United i reprezentacji Anglii, ciągła walka o najwyższe trofea z najtrudniejszymi przeciwnikami sprawiły, że również życie prywatne trafiło na pierwsze strony gazet. Rooney ujawnia całą prawdę o swoim związku z Coleen McLoughlin, udręki związane z kontuzją, która niemal kosztowała go występ na mistrzostwach w 2006 roku, oraz jak pomogło mu wsparcie najbliższych i osobista determinacja.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wayne Rooney. Moja historia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.