Warunki dostawy

 • PACZKA W RUCHU

  KOSZT: 4 ZŁ, BEZPŁATNIE DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 50 ZŁ

  ruch

  Czas dostawy

  DO 48 GODZIN

  Decydując się na odbiór Paczki w Ruchu masz możliwość wyboru jako punkt odbioru jednego z ponad 2000 kiosków na terenie całej Polski. Kioski czynne są w różnych godzinach, także w soboty i niedziele! Masz więc możliwość odebrania paczki o dogodnej dla Ciebie porze.

  Sprawdź lokalizację najbliższych kiosków RUCH

  Gdy Twoja paczka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz wiadomość mailową i SMS z kodem upoważniającym Cię do odbioru paczki.*)

  Za zamówienie płatne przy odbiorze paczki możesz zapłacić w kiosku jedynie w gotówce. Twoja paczka będzie na Ciebie czekać w kiosku aż 5 dni roboczych. Po tym czasie zostanie zwrócona do magazynu, o czym zostaniesz powiadomiony.

  *) Ze względu na niewielkie gabaryty kiosków, wysyłka paczek o dużych wymiarach może być niedostępna przy wyborze sposobu dostawy.

  PACZKOMATY INPOST

  KOSZT: 10 ZŁ

  inpost

  Czas dostawy

  DO 72 GODZIN

  Twoja paczka może na Ciebie czekać w jednym z 1000 paczkomatów na terenie całego kraju. Jest to bardzo wygodna forma odbioru zamówienia czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Decydując się na skorzystanie z tej opcji za zamówienie zapłacisz przy składaniu zamówienia za pomocą przelewu bądź karty płatniczej lub przy odbiorze w paczkomacie. Za zamówienie płatne przy odbiorze paczki można zapłacić tylko kartą płatniczą, paczkomat nie przyjmuje gotówki.

  Sprawdź lokalizację najbliższych paczkomatów

  Gdy paczka zostanie umieszczona w paczkomacie, otrzymasz wiadomość e-mail oraz SMS z informacją, że paczka jest gotowa do odebrania. Paczka będzie czekać na Ciebie 3 dni w paczkomacie, a następnie kolejnych 11 dni w punkcie odbioru Inpost.*)

  *) Skrytki Paczkomatów mają różną powierzchnię i z tego względu wysyłka paczek o dużych gabarytach może być niedostępna przy wyborze sposobu dostawy.

  KURIER POCZTY POLSKIEJ - POCZTEX

  KOSZT: 10 ZŁ

  pocztex

  Czas dostawy

  24 / 48 GODZIN

  Dbając o Twoją wygodę, mamy dla Ciebie także możliwość skorzystania z oferty Poczty Polskiej, która gwarantuje dostawę w ciągu 24h od wysłania przez nas paczki.

  Możesz skorzystać z tej opcji płacąc za zamówienie z góry korzystając z opcji elektronicznych przelewów oraz płatności kartą kredytową.

  Wybierając taki sposób dostawy, decydujesz również, w którym Urzędzie Pocztowym chciałbyś odebrać paczkę.

  Jeśli nie podejmiesz paczki w terminie, będzie ona czekać na Ciebie 10 dni w najbliższym Twojego miejsca zamieszkania Urzędzie Pocztowym.

  KURIER UPS

  KOSZT: 14 ZŁ

  Czas dostawy

  24 / 48 GODZIN

  Z myślą o spełnieniu potrzeb klientów w zakresie obsługi przesyłek oferujemy dostawę kurierską UPS.

  Możesz skorzystać z tej opcji płacąc za zamówienie z góry wybierając jedną z opcji elektronicznych przelewów lub zdecydować się na płatność przy odbiorze.

  PACZKA W DNIU ZAMÓWIENIA (DZIŚ DOSTAWA)
  X-PRESS COURIERS

  KOSZT: 12 ZŁ

  x-press

  Czas dostawy

  TEGO SAMEGO DNIA!

  Dziś Dostawa, to usługa umożliwiająca realizację dostaw w dniu złożenia zamówienia. Wystarczy, że złożysz zamówienie do godziny 11:00 w dniu roboczym i dostawa będzie tego samego dnia.

  Pamiętaj, że kurier zjawi się u Ciebie pomiędzy godziną 18:00 a godziną 22:00.

  X-press Couriers, kurier lokalny obecny w miastach: Warszawa, Łódź i Poznań plus aglomeracje.

  Decydując się na tę formę dostawy musisz jednak pamiętać, że za zamówienie możesz zapłacić tylko z góry za pomocą przelewu lub karty kredytowej.

  Kurier podejmie jedną próbę doręczenia. Jeżeli nie odbierzesz jej w tym czasie, paczka będzie zwrócona do magazynu.

 • KURIER DPD

  KOSZT: ZAWSZE 60 ZŁ

  dpd

  Czas dostawy

  W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU DOSTAWY

  W tym przypadku możesz opłacić zamówienie z góry za pomocą przelewu lub karty kredytowej.

  Gdy kurier będzie gotów dostarczyć paczkę, skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Będzie próbował dostarczyć Ci paczkę 3 razy. Jeśli jej nie odbierzesz w tym czasie, zostanie ona zwrócona do magazynu.