WARSAW (PC)

WARSAW

WARSAW (PC)

Oferta specjalna -9%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wcielisz się w rolę dowódcy oddziału biorącego udział w Powstaniu Warszawskim
  • rozwój sytuacji jak i zakończenie jest całkowicie w rękach gracza
  • warstwa fabularna oparta jest o odkrywane w miarę postępów pasjonujących historii poszczególnych bohaterów
Kup na prezent
  • Steam
WARSAW to emocjonująca taktyczna gra rpg osadzona w realiach Powstania Warszawskiego z piękną, ręcznie malowaną grafiką i nastrojową muzyką.

WALCZ
Stajesz na czele oddziału bohaterów, którzy mimo słabszego wyposażenia, dzięki unikatowym zdolnościom potrafią stawić czoła okupantowi na ulicach Warszawy podczas pamiętnych 63 dni Powstania 1944 roku. Bądź szybszy i sprytniejszy, zachodź przeciwników z flanki, odwracaj ich uwagę oraz wciągaj w pułapki, korzystając z arsenału broni, którymi posługiwali się Powstańcy.

ZARZĄDZAJ
Po każdej misji wracasz do kryjówki, gdzie zarządzasz zespołem i przydzielasz zdobyczną broń, przegrupowujesz siły, awansujesz zasłużonych, leczysz rannych i przyjmujesz nowych ochotników. Poznajesz też dzienniki powstańcze oraz planujesz kolejne niebezpieczne zadania.

ODKRYWAJ
Poruszając się po mapie Warszawy odwzorowanej na podstawie planów z 1944 roku wykonujesz zadania, trafiając na historyczne miejsca i wydarzenia. Walcząc poznajesz pasjonujące historie, motywy oraz mocne i słabe strony swoich podopiecznych: mężczyzn i kobiet, starszych i młodszych, żołnierzy i cywili biorących udział w Powstaniu.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję zabezpieczoną platformą Steam

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"WARSAW" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.