Wampir z MO (MP3)

Wampir z MO
Po sukcesie „Wampira z M3” do słuchaczy trafia właśnie audiobook „Wampir z MO” - luźne nawiązanie do zabawnej powieści o potyczkach wampirów z PRL-owską rzeczywistością.

Tym razem to nie powieść, ale zbiór opowiadań w wersji audio: historie wampirów zamieszkujących warszawską Pragę. Ponownie usłyszymy o wampirach poznanych w poprzednim tomie, ale autor zadbał również o nowe wrażenia i nowych bohaterów. Okazuje się, że wampirem może być każdy. Jest więc nim ślusarz Marek, spawacz Igor, a także Gosia, licealistka, która wampirzycą jest od niedawna. To głównie o nich jest ten tom.

To utrzymana w dobrze znanym miłośnikom twórczości Pilipiuka stylu książka, która doskonale łączy wątki absurdalne, których w PRLu nie brakowało z elementami fantastycznymi. Ale to przede wszystkim historie, które bawią, w subtelny sposób przypominając poprzednią epokę.

Zarówno tę, jak i poprzednią część przygód i potyczek wampirów zinterpretował Maciej Kowalik, lektor, który wśród fanów autora zasłynął ze znakomitej interpretacji „Oka jelenia”.

Luźna kontynuacja poprzedniego audiobooka Andrzeja Pilipiuka pt. "Wampir z M-3"

"Wampir z MO" to zbiór opowiadań o wampirach z warszawskiej Pragi, który jest kontynuacją wydanego w 2011 r. "Wampira z M-3". Autor ponownie zabiera nas na wschodni brzeg Wisły i opowiada o przygodach trójki wampirów: ślusarza Marka, spawacza Igora oraz ich współlokatorki, świeżo "zwampirzonej" licealistki Gosi.

Książka składa się z jedenastu opowiadań, w których powrócą właściwie wszyscy znani z poprzedniego tomu bohaterowie. W "Wampirze z MO" Pilipiuka każdy znajdzie to, za co pokochał autora i co przysporzyło mu takiej popularności.

Jeśli szukasz nietuzinkowego humoru, wyrazistych bohaterów i wciągającego stylu pisania, to ta książka jest dla Ciebie. Nie zabraknie kpin z późno peerelowskiej rzeczywistości czy bezlitosnego drwienia ze "Zmierzchu".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Wampir z MO" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.